Офіційне звернення компанії Technomatix

Шановні клієнти та партнери!

Протягом останніх шести діб, кожен українець перебуває у новій кривавій реальності. Бомбардування житлових кварталів, постріли у великих містах, містечках та селах, колони військової техніки на дорогах України. На лінії фронту гинуть українські військові, а жінки, діти та пенсіонери вимушенi ховатися у бомбосховищах.

Інформуємо, що компанія Technomatix не веде співпрацю з компаніями Російської Федерації та припиняє надання будь-яких послуг компаніям Республіки Білорусь. 

Ми категорично засуджуємо агресію загарбників та як єдиний офіційний дистриб’ютор програмного забезпечення Articulate в Україні та країнах СНД, направили звернення до головного офісу компанії Articulate з проханням ввести санкційні обмеження на продаж продукції на територіях РФ та РБ.

Наша компанія прагне зробити свій внесок в перемогу України. Задля цього, на волонтерських засадах, наші співробітники готові створювати навчальні матеріали для ЗСУ, медичних установ, територіальної оборони, цивільного населення або ж задля забезпечення будь-яких інших потреб, покликаних на збереження життя, порядку та перемоги України.

Перемога за нами. Слава Україні!

Официальное обращение компании Technomatix

Уважаемые клиенты и партнеры!

В течение последних шести суток каждый украинец находится в новой кровавой реальности. Бомбардировка жилых кварталов, выстрелы в крупных городах и селах, колонны военной техники на дорогах Украины. На линии фронта гибнут украинские военные, а женщины, дети и пенсионеры вынуждены скрываться в бомбоубежищах.

Информируем, что компания Technomatix не сотрудничает с компаниями Российской Федерации и прекращает предоставление каких-либо услуг компаниям Республики Беларусь.

Мы категорически осуждаем агрессию захватчиков и единственным официальным дистрибьютором программного обеспечения Articulate в Украине и странах СНГ, направили обращение в головной офис компании Articulate с просьбой ввести санкционные ограничения на продажу продукции на территориях РФ и РБ.

Наша компания стремится внести свой вклад в победу Украины. Для этого, на волонтерских началах, наши сотрудники готовы создавать учебные материалы для ВСУ, медицинских учреждений, территориальной обороны, гражданского населения или для обеспечения любых других нужд, призванных на сохранение жизни, порядка и победы Украины.

Победа за нами. Слава Украине!