корпоративное обучение

Календар тренінгів

Модуль Навчальний центр включає каталог та календар аудиторних заходів, що дозволяє вибудувати структуру заходу, як упорядковану послідовність навчальних сесій, автоматизує розбивку учасників на групи. За допомогою цього модуля можлива організація змішаних програм навчання (дистанційне плюс аудиторне).

Узгодження участі

Moco дозволяє організувати корпоративне навчання в компанії, гнучко керувати процесом узгодження заявок на участь співробітників у аудиторних тренінгах, семінарах та інших заходах. Для цього у модулі Навчальний центр передбачено конструктор процесу узгодження заявок, що визначає перелік етапів та дії учасників на кожному етапі ланцюга узгодження.

Оцінка якості

Вибір та планування у часі проведення опитувань з метою оцінки ефективності навчання у групі. Оцінка ефективності навчання за 4-ма рівнями моделі Кірпатрика. Автоматичний запуск та завершення опитувань. Надсилання запрошень на електронну пошту. Можливість зміни складу та структури опитувань на рівні поточної групи.

Автоматизація навчального центру компанії

За допомогою модуля Навчальний центр ви зможете організувати корпоративне навчання у вашій компанії, плануючи та відстежуючи проведення аудиторних навчальних заходів. Модуль дозволяє узгоджувати заявки співробітників на навчання, керувати аудиторним фондом, вести базу тренерів, здійснювати бюджетування та оцінювати ефективність проведених заходів.

Конструктор ланцюжків погодження

Конструктор процесів погодження заявок на навчання з можливістю визначати етапи погодження, переходи та дії учасників.

База внутрішніх та зовнішніх тренерів

Редаговані довідники внутрішніх та зовнішніх тренерів. Призначення одного чи кількох тренерів на кожну сесію заходу.

Управління аудиторним фондом

Довідник аудиторій із зазначенням їхньої адреси та характеристик. Перевірка конфліктів (перетинів) за часом зайнятості аудиторій.

Оцінка ефективності навчання

Створення шаблонів опитувань чи тестів з метою оцінки ефективності навчання. Планування оцінки у часі з надсиланням повідомлень.

Створення програм змішаного навчання

Календар аудиторних та дистанційних заходів

0
Впроваджень
0
Користувачів
0
Тренінгів та семінарів

Новини та впровадження

Moco v.23.11 — Нові можливості в модулях СДН

February 15th, 2024|0 Comments

В останньому випуску Release Notes ми представили список змін та удосконалень у функціоналі Moco. Тепер хочемо детальніше зупинитися на нових можливостях у модулях «Зовнішній API», «Повідомлення», «Адміністрування», «Організаційна структура», «Управління користувачами», «Оцінка персоналу», «Дистанційне навчання» та [...]

Moco v.23.11 — Release Notes

February 15th, 2024|0 Comments

Загальні дані щодо релізу: Дата релізу: 9 листопада 2023 Усього виправлено багів: 29 Нових фіч/можливостей: 11 Покращень функціоналу: 23 Нові можливості У списку нових можливостей релізу 23.11 виділимо такі: Модуль «Адміністрування» [...]

Moco v.23.9 — Нові можливості в модулях Організаційна структура, Адміністрування та Оцінка персоналу

October 19th, 2023|0 Comments

В останньому випуску Release Notes ми представили список змін та удосконалень у функціоналі Moco. Тепер хочемо детальніше зупинитися на нових можливостях у модулях «Організаційна структура», «Адміністрування» та «Оцінка персоналу». Модуль «Організаційна структура» Поле з датою останньої [...]

Специфікація можливостей

Корпоративне навчання у вашій компанії

Плануйте та відстежуйте проведення аудиторних заходів

Зв'язатися з нами