оценка персонала

Конструктор форм

Конструктор оціночних форм із можливістю комбінувати у вигляді всі види оцінки: оцінка компетенцій, оцінка якісних і кількісних показників ефективності, оцінка виконання поставлених завдань, оцінка досягнення цілей, оцінка виконання планів індивідуального розвитку.

Конструктор процесу

Конструктор процесу оцінки з можливістю редагування етапів, їх послідовності та умов переходу. Прив’язування ролей респондентів до етапів оцінки. Можливість приховувати та показувати блоки та елементи анкети залежно від етапу та ролі респондента. Управління видимістю результатів.

Управління оцінкою

Відстеження заповнення анкети респондентами та просування її по бізнес-процесу оцінки. Можливість індивідуально або масово перекласти анкету оцінюваного на будь-який етап, подивитись анкету адміністратором від імені користувача, змінити список респондентів, продовжити період оцінки.

.

Автоматичне призначення та підбір респондентів

Автоматичне призначення оцінки на підставі організаційної структури компанії, тегів та груп користувачів. Автоматичний підбір респондентів (керівників, підлеглих, колег) для заповнення призначених анкет. Можливість персонального призначення оцінки та ручної зміни списку респондентів.

Комплексна оцінка персоналу

Оцінка компетенцій

Довідник компетенцій, шкали оцінки, що настроюються, різні формулювання для різних ролей оцінюваних, управління вагами, необхідний рівень компетенцій.

Оцінка KPI

Кількісні та якісні показники, обчислювані показники, якісні та кількісні шкали оцінки, що налаштовуються.

Оцінка цілей та завдань

Постановка та оцінка цілей. Формулювання завдань у контексті адміністративного та функціонального керівника, прості та складні завдання, результати виконання завдань.

ПІР

Складання планів індивідуального розвитку, прив’язка до компетенцій та сфер розвитку, оцінка виконання планів.

Управління рейтингами

Присвоєння категорії на основі рейтингу

Рекомендації до кадрового резерву

0
Впроваджень
0
Користувачів
0
Оціночних форм

Новини та впровадження

Moco v.23.9 — Нові можливості в модулях Організаційна структура, Адміністрування та Оцінка персоналу

October 19th, 2023|0 Comments

В останньому випуску Release Notes ми представили список змін та удосконалень у функціоналі Moco. Тепер хочемо детальніше зупинитися на нових можливостях у модулях «Організаційна структура», «Адміністрування» та «Оцінка персоналу». Модуль «Організаційна структура» Поле з датою останньої [...]

Moco v.23.9 — Release Notes

October 19th, 2023|0 Comments

Загальні дані щодо релізу: Дата релізу: 23 вересня 2023 Усього виправлено багів: 72 Нових фіч/можливостей: 4 Покращень функціоналу: 26 Нові можливості У списку нових можливостей релізу 23.9 виділимо такі: Модуль «Адміністрування» [...]

Moco v.23.8 — Нові можливості в модулях Оцінка персоналу, Дистанційне навчання та Управління користувачами

September 7th, 2023|0 Comments

В останньому випуску Release Notes, ми представили повний список змін та удосконалень у функціоналі Моко. Сьогодні хотілося б детальніше зупинитися на нових можливостях у модулях "Оцінка персоналу", "Дистанційне навчання" та "Управління користувачами". Модуль "Оцінка персоналу" [...]

Специфікація можливостей

Оцінка персоналу у вашій компанії

Збільшуйте результативність роботи ваших співробітників

Зв’язатися з нами