Moco – сучасна система управління талантами

система управления талантами

Модуль «Дистанційне навчання» реалізовано шляхом інтеграції Moco із популярною системою дистанційного навчання Moodle. Це дозволяє використовувати функціонал Moodle та плагінів до системи, поряд з унікальними можливостями Moco: автоматичне призначення навчання залежно від посади підрозділу та інших параметрів користувачів, наявність динамічних груп користувачів, аналітичні OLAP звіти, зручне відображення призначених курсів, каталогу та історії навчання, можливість відображення аудиторних заходів.

Детальніше
Дізнатись вартість
система управления талантами

За допомогою модуля Навчальний центр ви зможете планувати та відстежувати проведення аудиторних навчальних заходів. Модуль дозволяє узгоджувати заявки співробітників на навчання, керувати аудиторним фондом, вести базу тренерів, здійснювати бюджетування та оцінювати ефективність проведених заходів.

Детальніше
Дізнатись вартість
система управления талантами

Модуль оцінки персоналу в Moco — це потужний інструмент, що надає такі можливості, як оцінка компетенцій 360/270/180, постановка та оцінка цілей, постановка та оцінка завдань, плани індивідуального розвитку, ключові показники ефективності. Moco має конструктор оціночних форм та процесу оцінки, автоматичне призначення респондентів на кожному етапі оцінки.

Детальніше
Дізнатись вартість

На шляху від системи ДН до управління талантами

Демо

Управління рейтингами

Розподіл співробітників за списками для подальшої побудови рейтингів, прив’язка рейтингу до підрозділу та керівника.

Присвоєння категорії

Присвоєння категорії за результатами оцінки, можливість ручної зміни категорії, яка автоматично присвоєна в рейтингу.

Кадровий резерв

Рекомендації до кадрового резерву за результатами оцінки, типовий звіт про кадровий резерв.

Більше можливостей в одній системі

Механізм побудови аналітичних звітів на основі OLAP підходу дозволяє забезпечити високу швидкість відображення даних.

Створення змішаного навчання шляхом поєднання в одній програмі елементів дистанційного навчання та аудиторних тренінгів.

Оцінка ефективності навчання. Вибір та планування у часі проведення опитувань з метою оцінки ефективності навчання у групі.

Планування витрат для проведення аудиторного навчання. Розрахунок бонусів та грошової компенсації для тренерів.

Використовуємо внутрішній потенціал компанії

Moco дозволяє HR-менеджерам та спеціалістам копроративного навчального центру не тільки організувати та автоматизувати процеси підготовки та розвитку, а й виявляти найбільш талановитих та здібних співробітників, формуючи таким чином внутрішній кадровий резерв компанії. Для окремо взятої людини – це втілюється у можливість кар’єрного зростання, прозорі та зрозумілі шляхи професійного розвитку та вдосконалення.

Використовуйте Moco для корпоративного навчання

Демонстрація Moco LMS та доступ до демонстраційного сервера доступні на запит

Зв'язатися з нами