Платформа дистанционного обучения

Створення курсів та тестів

Платформа дистанційного навчання Moco дозволяє створювати електронні курси таких форматів: мультимедійний курс (SCORM), структура за темами та днями тижня, соціальний формат, опитування та ін. Модуль ДН має вбудований редактор електронних тестів, що дозволяє створювати завдання таких типів, як: , вибір однієї або кількох вірних відповідей, відповідність та визначення порядку, коротка текстова відповідь, числова відповідь, відповідь, що обчислюється за формулою, відкрите питання з оцінкою тренером.

Призначення навчання

Платформа дистанційного навчання Moco дозволяє призначати користувачам заздалегідь створені програми навчання або окремі курси в автоматичному та ручному режимі. Призначення навчання можливо виконати залежно від стажу співробітника, посади, результатів навчання та оцінки, а також інших характеристик користувачів. Призначення навчання супроводжується поштовими повідомленнями з посиланням на призначені курси, тести чи програми навчання.

Відображення результатів

Платформа дистанційного навчання Moco зберігає результати проходження електронних курсів та тестів та відображає їх у вигляді звітів. Передбачено персональні звіти за підсумками навчання працівників та звіти з результатами підлеглих. Можлива побудова спеціальних звітів для модераторів або адміністраторів системи залежно від виданих привілеїв та області видимості даних. Вбудований конструктор дозволяє керувати полями, що виводяться у звіт. Існує можливість експорту звітів до Excel.

Розширюємо можливості СДН Moodle

Ви можете використовувати весь доступний функціонал Moodle та плагінів до системи для організації дистанційного навчання в компанії. Платформа дистанційного навчання Moco інтегрується з Moodle та суттєво розширює її можливості у питаннях створення навчальних програм та планів, автоматизації призначень, роботи з організаційною структурою та звітності.

Програми навчання

Конструктор електронних курсів і програм навчання, настроювані залежності між окремими елементами програми, оповіщення, що настроюються.

Автопризначення

Автоматичне призначення навчання в залежності від посади та стажу роботи, підрозділу, глобальних груп та тегів, регіонів, районів та міст.

OLAP звіти

Механізм побудови аналітичних звітів на основі OLAP підходу дозволяє забезпечити високу швидкість відображення даних.

Розмежування доступу

Звіти для адміністратора, керівника та співробітника. Обмеження доступності даних у звітах для різних ролей або вибраних працівників.

Зручне відображення курсів у вигляді гриду та таблиці

Адаптивний інтерфейс користувача

Запуск курсу в один клік

0
Впроваджень
0
Користувачів
0
Курсів та тестів

Новини та впровадження

Moco v.24.1 — Нові можливості в модулях СДН

May 4th, 2024|0 Comments

В останньому випуску Release Notes ми представили список змін та удосконалень у функціоналі Moco. Тепер хочемо детальніше зупинитися на нових можливостях у наступних модулях: «Дистанційне навчання» «Зовнішні API» «Гейміфікація» «Оцінка персоналу» «Адміністрування» «Управління користувачами» «Навчальний [...]

Moco v.24.1 — Release Notes

May 4th, 2024|0 Comments

Загальні дані щодо релізу: Дата релізу: 24 січня 2024 Усього виправлено багів: 42 Нових фіч/можливостей: 16 Покращень функціоналу: 22 Цей та інші релізи також доступні для ознайомлення [...]

Moco v.23.12 — Нові можливості в модулях СДН

April 3rd, 2024|0 Comments

В останньому випуску Release Notes ми представили повний список змін та удосконалень у функціоналі Moco.  Зараз детальніше про нові можливості та вдосконалення у наступних модулях:  “Зовнішній API” “Дистанційне навчання” “Організаційна структура” “Навчальний центр”  “Адміністрування” Цей [...]

Специфікація можливостей

Платформа дистанційного навчання Moco

Почніть створювати курси просто зараз!

Зв’язатися з нами