У листопаді 2017 року в рамках аудиторної зустрічі фахівців у сфері elearning, пройшла презентація Системи управління знаннями Національного Банку України на базі впровадження Moco LMS. Доповідь презентував один із співзасновників Corporate eLearning Club Україна, старший менеджер з ДН Національного Банку України — Валерій Задависвічка.

Головною метою огляду було познайомити присутніх із можливостями системи як з точки зору автоматизації адміністрування навчальних процесів, так і з урахуванням зручності використання для учнів.

Впровадження Системи управління знаннями значно підвищує швидкість та якість навчання співробітників, при цьому суттєво скорочуючи витрати. Персонал компанії має 24-годинний доступ до курсів як зі своїх робочих місць, так і з домашніх комп’ютерів, проходить навчання без шкоди для робочого процесу, контролює свої результати та результати підлеглих.

Нашою метою було впровадження двох навчальних модулів: модуля дистанційного навчання та модуля управління аудиторними заходами. Слід сказати, що деяку частину функціоналу згодом доопрацьовували за техзавданням Національного Банку України. Фахівцями “Техноматики” було проведено додаткові роботи з кастомізації.

Кураторам ДН доступно понад 20 типів різних елементів навчання, включаючи SCORM пакет, анкету, аудиторні тренінги, базу даних, електронні тести, семінари, вікі статті, глосарії, зворотний зв’язок та ін. Крім іншого, також передбачена можливість побудови взаємозв’язку між окремими елементами навчання.

Система дозволяє створювати гнучкі та детальні звіти. Учні мають доступ до налаштованих звітів 12-ти видів, включаючи звіт про проходження курсів, звіт з тестових питань, загальний звіт за програмами навчання, загальний звіт за опитуваннями, звіт про проходження аудиторних тренінгів та ін.

Щодо організації аудиторних заходів, система дозволяє формувати загальнодоступну базу внутрішніх навчальних занять та здійснювати швидкий пошук необхідних тренінгів. В доповненні до вже відомих функцій ДН, учасникам навчання надається можливість подавати заявки на аудиторні тренінги, обираючи бажані час і дату, отримувати автонагадування та ін.

На сьогоднішній день систему використовують понад 4000 співробітників Національного Банку України. Фахівці дистанційного навчання НБУ розробили та розмістили в системі близько 30 курсів.