В останньому випуску Release Notes ми представили список змін та удосконалень у функціоналі Moco. Тепер хочемо детальніше зупинитися на нових можливостях у модулях «Організаційна структура», «Адміністрування» та «Оцінка персоналу».

Модуль «Організаційна структура»

  • Поле з датою останньої зміни профілю

На сторінці “Особи” в розширений пошук співробітників, фільтри “Колонки” та “Експорт в Excel” було додано поле “Профіль оновлено”. А також у “Особову справу” працівника були додані поля “Дата створення” та “Дата оновлення”. Тепер шукати користувачів та збирати метрики по них стало ще зручніше.

Модуль «Адміністрування»

  • Чат-бот Telegram

Для сервісу відправлення повідомлень створений чат-бот Telegram. 

При першому вході в чат-бот нового користувача у нього запитується його номер мобільного телефона. Вказаний користувачем номер за допомогою функціонала Telegram порівнюється з номером, що асоційований з ідентифікатором цього користувача Telegram. При збігу відбувається пошук користувача в БД Мосо по номеру телефона. 

Слід враховувати, що якщо користувача не знайдено в базі даних Мосо за номером телефона, то йому буде відмовлено в доступі до чат-бота. 

Інформація чи приєднався юзер до чат-бота відображається в профілі користувача.

Модуль «Оцінка персоналу»

  • Можливість налаштувати умови автоматичного призначення оцінюваного на підставі дати його прийому в компанію на рівні анкети

Тепер Адміністратор системи може налаштовувати умови автоматичного призначення оцінюваного на підставі його стажу в компанію. Для цього в анкеті на вкладці Оцінювані необхідно нажати на кнопку “Додати призначення” в блоці “Призначення на позиції” та у діалоговому вікні, яке відкрилося, на вкладці “Обмеження”, заповнити поля вводу “Стаж у компанії не менше _ днів” та “Стаж у компанії не більше _ днів”.