В останньому випуску Release Notes, ми представили повний список змін та удосконалень у функціоналі Moco. Сьогодні хотілося б більш детально зупинитися на нових можливостях у модулі “Дистанційне навчання”.

Модуль «Дистанційне навчання»

  • Додано сторінку “Посади авторів” у плагіні “Стажер”
  • Додано сторінку “Посади стажування” у плагіні “Стажер”
  • “Каталог курсів” зроблено сторінкою модуля за замовчуванням

Створено сторінку для налаштування правил відбору авторів для подачі заявок на стажування. Доступ до неї мають адміністратори системи за наявності налаштованих привілеїв. Для відкриття даної сторінки потрібно пройти шляхом Адміністрування / Процес навчання / Стажування / Посади авторів. На самій сторінці адміністратор може додавати посади на роль авторів, а також видаляти їх.

Також було реалізовано сторінку для створення посад стажувань, необхідних для модуля “Стажер”. Доступ до неї мають адміністратори системи за наявності виданого йому привілею. Для відкриття даної сторінки потрібно пройти шляхом Адміністрування / Процес навчання / Стажування / Посади стажування. На самій сторінці адміністратор може додавати необхідні посади стажувань, редагувати вказану інформацію, а також видаляти налаштовану раніше інформацію.

Для зручності користувачів при переході в модуль “Дистанційне навчання” сторінкою, що відкривається за замовчуванням, зроблено вкладку “Каталог курсів”.