В останньому випуску Release Notes, ми представили повний список змін та удосконалень у функціоналі Моко. Сьогодні хотілося б детальніше зупинитися на нових можливостях у модулях “Оргструктура” та “Управління користувачами”.

Модуль “Організаційна структура”

  • Надсилання повідомлень різних типів на підлеглих осіб
  • Гендер “Інше”

Користувач з роллю Керівник (Менеджер) тепер може вибирати користувачів з допомогою фільтра “Тільки підлеглих відповідно до структурі підрозділів” на сторінці “Люди”.

Також він може надіслати своїм підлеглим повідомлення. Для цього необхідно відзначити потрібних користувачів за допомогою чекбоксів, у списку вибрати пункт “Надіслати повідомлення”, заповнити поля форми та натиснути на кнопку “Вперед”.

Реалізовано можливість вибору гендера “Другое/Інше/Other” у полі “Стать”. Даний функціонал доступний при реєстрації в системі, при побудові звітів та у завантажених звітах формату Excel.

Модуль «Управління користувачами»

Створено привілей “Можливість видалити свій обліковий запис”. Тепер під час його активації для користувачів з певною роллю їм буде доступний функціонал видалення свого обліку зі сторінки “Профіль користувача”.

Після видалення облікового запису користувач завершує поточну сесію і відправляє його на сторінку логіна. А у “Звіті про активність користувачів” з’являється запис про видалення.