В останньому випуску Release Notes, ми представили повний список змін та удосконалень у функціоналі Moco. Сьогодні хотілося б більш детально зупинитися на нових можливостях у модулях “Дистанційне навчання”, “Оцінка персоналу” та “Тренінговий центр”.

Модуль «Дистанційне навчання»

  • Сторінка створення заявки у плагіні “Стажер”
  • Сторінка “Журнал стажувань” у плагіні “Стажер”

Створено сторінку, на якій автор може створити заявку на стажування на існуючого активного чи неактивного (віддаленого чи звільненого) користувача у системі. Для відкриття даної сторінки потрібно пройти шляхом Адміністрування / Процес навчання / Стажування / Нова заявка. Для подачі заявки необхідно знайти стажера за податковим номером. Податковий номер повинен виводитись у картці особової справи людини. При виборі користувача інформація про нього завантажується в поля блоку Дані стажера. Також необхідно вказати дані в полях “Посада” та “Підрозділ стажування” у блоці “Дані стажера”, “Дата” та “Місце стажування” у блоці “Перша спроба стажування”. А потім необхідно знайти наставника за податковим номером у блоці “Дані про наставника”.

Після заповнення всіх полів форми потрібно натиснути на кнопку “Надіслати на затвердження”. При цьому користувачам, які затверджують заявку, буде надіслано повідомлення про подачу заявки, а автора заявки перекидає на вкладку “Журнал стажувань”, де він може відстежити статус поданої заявки.

Створено сторінку, на якій користувачі з ролями автора та затверджуючого заявки можуть переглядати інформацію про подані заявки, редагувати та видаляти їх. Для відкриття даної сторінки потрібно пройти шляхом Адміністрування / Процес навчання / Стажування / Журнал стажувань. Важливо відзначити, що автори заявок можуть переглядати інформацію лише про подані ними заявки, а затверджуючі заявки бачать інформацію в таблиці за всіма поданими заявками незалежно від того чи є вони авторами чи ні. Також затверджуючі заявки можуть експортувати журнал стажувань в Excel-файл. Крім того, на сторінці присутні фільтри, які допомагають користувачам прискорити процес пошуку потрібних заявок за вказаними параметрами.

Модуль «Оцінка персоналу»

  • Індивідуальний звіт щодо результатів оцінки компетенцій

Створено звіт щодо результатів оцінки компетенцій для співробітника. Для переходу до звіту в боковому меню необхідно вибрати пункт Звіти / Звіт за результатами оцінки компетенцій.

Даний звіт доступний для керівника з організаційної структури, незалежно, чи є він респондентом для свого підлеглого, а також для адміністративного, функціонального, вищого керівника, якщо їм видано привілей на доступ до цього звіту.

Для побудови звіту необхідно вибрати потрібні: анкету, період оцінки, оцінюваного та натиснути на кнопку “Побудувати звіт”. Після цього на сторінці відобразиться Індивідуальний звіт співробітника, в якому зібрано статистику оцінювання його компетенцій різними респондентами.

При необхідності даний звіт можна завантажити, натиснувши кнопку “Завантажити в PDF”.

Модуль «Тренінговий центр»

  • Перемикач “Заборонити повторну подачу заявки на тренінг” у режимі налаштувань тренінгу

Створено перемикач “Заборонити повторну подачу заявки на тренінг” на вкладці “Основне / Головне” в режимі редагування тренінгу. Якщо цей перемикач увімкнений і користувач має по тренінгу заявку в статусі Complete або Closed, то даний співробітник не зможе подавати повторні заявки на цей тренінг. При повторній подачі заявки виводиться повідомлення, яке вказує на те, що вже існують активні заявки на тренінг, що його цікавить, і заявки на цих співробітників не можуть бути подані повторно, а для уточнення питань йому потрібно зв’язатися з координатором навчання.