В останньому випуску Release Notes, ми представили повний список змін та удосконалень у функціоналі Moco. Сьогодні хотілося б більш детально зупинитися на нових можливостях у модулі “Оцінка персоналу”.

Модуль «Оцінка персоналу»

  • Прояви-перевертні у компетенціях
  • Графічний інтерфейс завдання групових ваг респондентів
  • Частково певні прояви компетенції

Реалізовано можливість створення проявів-перевертнів у компетенціях, суть яких полягає в тому, що рівні в їхній шкалі оцінки впорядковані у зворотний бік відносно заданого початкового порядку. Дане налаштування доступне лише для компетенцій зі способом оцінки “Оцінити кожен прояв”. При включеному перемикачі “Розгорнути шкалу оцінки” для прояву шкала оцінки такого прояву буде відображатися задом наперед відносного початкового порядку на вкладках “Як я оцінюю”, “Як мене оцінюють” та “Заповнення анкети оцінки”.

Оптимізовано графічний інтерфейс функціоналу, що дозволяє задавати ваги для ролей респондентів. Тепер працювати з вкладкою Респонденти/Ваги стало ще зручніше.

Реалізовано можливість створення частково певних проявів компетенцій, суть яких полягає в тому, що респондент може оцінити та підписати анкету з компетенцією, тільки якщо виставлені ним оцінки за прояви цієї компетенції потрапляють у безліч допустимих діапазонів, які можуть бути задані адміністратором системи для будь-яких проявів компетенції. Дане налаштування доступне лише для компетенцій зі способом оцінки Оцінити кожен прояв і налаштовується на вкладці Довідники/Компетенції. Якщо оцінка, що вноситься респондентом, не потрапляє в інтервал допустимих оцінок, заданих для оцінюваного прояву, то відразу ж після її внесення на екран виводиться повідомлення, що користувач не може виставити цю оцінку для цього прояву.