У попередньому прес-релізі ми розглянули низку нових можливостей, які з’явилися у модулях Дистанційне навчання, Оргструктура та Навчальний центр. Сьогодні хотілося б поговорити про новий функціонал у модулі Кадровий резерв.

Модуль «Кадровий резерв»

  • Закладка Резервісти

За підсумками проведених центрів оцінки та їх результатів з’явилася можливість змінювати статус співробітника з “Кандидата в Кадровий Резерв” на “Резервіста”. Відкривши сторінку кандидата та натиснувши кнопку “Зарахувати до резерву”, ви перемістите співробітника у вкладку “Резервісти”. Для зручності при роботі з великою кількістю співробітників у вкладці доступні фільтри. Також, за аналогією із вкладкою “Кандидати”, стали доступними масові операції із записами, такі як:

  • Повідомлення співробітників
  • Зміна статусів працівників
  • Експорт у Excel
  • Сторінка Інформація для керівника

Тепер після переходу до модуля Кадровий резерв, керівник може відкрити сторінку “Інформація для керівника”, де будуть перераховані його підлеглі зі статусами Кандидата або Резервіста на всіх етапах оцінки. Також, у керівника з’явиться можливість рекомендації нових співробітників у Кадровий резерв.

Після переходу по підлеглому, відобразиться сторінка “Інформація про кандидата в кадровий резерв”, яка, в тому числі, доступна співробітнику на домашній сторінці модуля.

  • Сторінка Інформація для співробітника

Важливо розуміти, що з метою приватності, дана сторінка доступна лише самому співробітнику, його керівнику та координатору Кадрового резерву. Тут виводиться така інформація, як Ім’я, Посада, Підрозділ, Кадровий резерв, Статус та Дата реєстрації співробітника. Крім цього, доступні відомості про Участь у центрах оцінки та їх Результати.