В останньому випуску Release Notes, ми представили повний список змін та удосконалень у функціоналі Moco. Сьогодні хотілося б більш детально зупинитися на нових можливостях у модулях Дистанційне навчання, Оргстурктура та Навчальний центр.

Модуль «Навчальний центр»

  • Новий конструктор Звіту про витрати на навчання

Новий функціонал, реалізований у конструкторі “Звіту про витрати на навчання”, дозволяє контролювати кошти, виділені на навчання співробітників компанії. У адміністратора є можливість відстежувати витрати за двома напрямками: за підрозділами та співробітниками.

У вкладці “Витрати по підрозділам” відображається сумарна витрата коштів за підрозділами загалом, а також кількість тренінгів, закріплених за співробітниками, що входять до складу окремо взятого підрозділу.

У вкладці “Витрати по співробітникам” можна побачити витрати по кожному працівнику індивідуально; крім цього, у звіті виводиться займаєма їм посада, підрозділ, а також кількість закріплених за ним тренінгів.

Модуль «Дистанційне навчання»

  • Новий конструктор Звіти про отримані відзнаки (та пов’язаних сертифікатах)

  • Плагін Сертифікати, пов’язані з бейджами

Завдяки цьому рішенню, користувачі можуть отримувати відзнаки за проходження курсів. Даний функціонал спрацьовує автоматично, після закінчення тренінгу. Також, відзнаки можуть бути видані адміністратором навчання вручну. У користувачів є можливість подивитися видані їм відзнаки у відповідному Звіт про отримані відзнаки.

Також, отриманим відзнакам можна присвоїти Сертифікат. При перегляді всіх доступних відзнак, користувач може завантажити Сертифікат, що підтверджує наявність тієї чи іншої відзнаки.

Модуль «Оргструктура»

  • Можливість створення Профайлу співробітника

У рамках цього розширення, ми реалізували можливість створення особових справ співробітників. Для створення Профайлу достатньо виконати низку простих дій: 1) Натиснути вкладку “Люди”; 2) Натиснути кнопку “Додати людину”; 3) Заповнити необхідну інформацію.

Кожен користувач може переглянути свій особистий профайл, натиснувши ПІБ та перейшовши за посиланням Особиста справа. Тут представлена повна інформація про співробітника, а саме: його Табельний номер, займаєма Посада, найменування Підрозділу, Стаж у компанії та Стаж на позиції, Керівники, Підлеглі та ін.