В останньому випуску Release Notes, ми представили повний список змін та удосконалень у функціоналі Moco. Сьогодні хотілося б більш детально зупинитися на нових можливостях у модулях “Оргструктура” та “Тренінговий центр”.

Модуль «Організаційна структура»

  • Додаткові привілеї для сторінки “Моя особиста справа”
  • Привілей на створення, редагування та видалення підрозділів у довіднику

Низка нових можливостей у модулі “Організаційна структура” спрямована на покращення функціоналу системи. Наприклад, можливість відкривати сторінку особистої справи підлеглого співробітника будь-якого рівня зі своєї сторінки “Моя особиста справа” або можливість відкривати сторінку особистої справи свого керівника будь-якого рівня зі своєї сторінки “Моя особиста справа”. Для того, щоб користувачі певної ролі змогли переглядати таку інформацію, необхідно:

  1. У модулі Управління користувачами натиснути на назву блоку Ролі 
  2. Натиснути на назву ролі 
  3. На вкладці Привілеї в блоці Організаційна структура натиснути кнопку Видати привілей 
  4. У діалоговому вікні, що відкрилося, в розділі Мій профіль за допомогою чек-боксів вибрати потрібні пункти  — Доступ до особистих справ моїх керівників та/або Доступ до особистих справ моїх підлеглих

Також користувачам певної ролі можна надавати можливість створювати, редагувати та видаляти підрозділи у довіднику. Для цього потрібно на вкладці Привілеї у блоці Організаційна структура видати привілей Управління підрозділами. За наявності даного привілею у користувачів зазначеної ролі на сторінці Організація / Підрозділи відображається кнопка Додати та є можливість додавання підрозділів до довідника. За відсутності такого привілею цей функціонал їм не доступний.

Модуль «Тренінговий центр»

  • Новий зовнішній вид каталогу тренінгів

В рамках даної зміни було оптимізовано зовнішній вид каталогу тренінгів. Курси в каталозі виводяться у вигляді 4-х колонок панелей із зображенням та назвою курсу на ній. При натисканні на картку курсу відкривається панель з розгорнутою інформацією про курс.