В останньому випуску Release Notes, ми представили повний список змін та удосконалень у функціоналі Moco. Сьогодні хотілося б більш детально зупинитися на нових можливостях у модулях “Дистанційне навчання”, “Оргструктура” та “Тренінговий центр”.

Модуль «Дистанційне навчання»

 • Блок “Мої призначення”
 • Плагін призначення на курси через ланцюжок узгодження заявок

Ряд нових можливостей у модулі “Організаційна структура” спрямовано на підвищення зручності користувача при роботі з системою. Наприклад, на вкладці “Мій профіль” додано блок “Мої призначення”, в якому відображається список призначених користувачеві курсів. У рядку з назвою призначення відображається лічильник, який показує кількість призначених курсів, анкет тощо, даного типу призначень для поточного користувача. Якщо актуальних призначень немає, то у лічильнику виводиться 0.

При натисканні на назву призначення відбувається перехід за посиланням на сторінку цього призначення.

Скориставшись плагіном призначення на курс через ланцюжок узгодження заявок, можна налаштувати зручний відбір користувачів на курси. За допомогою погодження заявок поряд обраних користувачів будуть відсіюватися невідповідні працівники.

Для налаштувань плагіна потрібно:

 1. Клікнути на пункт “Налаштування/Адміністрування/Плагіни/Зарахування на курси/Управління способами запису” 
 2. Включити плагін “Призначення на курси через ланцюжок узгодження заявок” 
 3. Після цього включити потрібний шаблон процесу узгодження заявок, проставивши навпроти нього позначку “За замовчуванням” або додати новий шаблон 
 4. Для налаштувань шаблону потрібно натиснути на його назву 
 5. Додати перший етап за допомогою кнопки “Додати”, а потім налаштувати його 
 6. Для додавання нового етапу натиснути кнопку “Переходи”, потім кнопку “Додати перехід” 
 7. За необхідності налаштувати повідомлення про процес узгодження 

Для додавання цього способу запису на курс у сам курс необхідно:

 1. У режимі редагування курсу натисніть на пункт “Налаштування/Управління курсом/Користувачі/Спосіб зарахування на курс” 
 2. У випадаючому списку “Додати спосіб” вибрати “Призначення на курси через ланцюжок узгодження заявок” 

Модуль «Організаційна структура»

 • Обмеження при створенні підрозділу у довіднику “Підрозділи”
 • Обмеження за даними для привілеїв “Управління людьми”, “Перегляд людей”, “Управління підрозділами”

Якщо користувачеві певної ролі було видано привілей “Управління підрозділами” і встановлено обмеження за певними підрозділами, він може створювати дочірні підрозділи для зазначеного в обмеженнях департаменту, але не зможе створювати підрозділи верхнього типу чи підрозділи без батьківського.

Якщо користувачеві певної ролі було видано привілеї “Управління людьми”, “Перегляд людей”, “Управління підрозділами” і встановлено обмеження щодо певних підрозділів для цих привілеїв, він може працювати з функціоналом, на який йому було видано привілеї, але у межах зазначених підрозділів.

Модуль «Тренінговий центр»

 • Нагадування про початок аудиторного тренінгу

Даний функціонал налаштовується на вкладці “Сесії” в режимі редагування тренінгу. На рівні тренінгової пропозиції додані опції для включення/вимкнення та налаштування повідомлень 3х рівнів: Перше нагадування за… до початку сесії, Друге нагадування за… до початку сесії, Третє нагадування за… до початку сесії.
Для включення відправки нагадування потрібно перевести вимикач у режим увімкнено, а після цього вказати кількість днів у полі введення.