В останньому випуску Release Notes, ми представили повний список змін та удосконалень у функціоналі Moco. Сьогодні хотілося б більш детально зупинитися на нових можливостях у модулях “Дистанційне навчання”, “Оргструктура” та “Оцінка персоналу”.

Модуль «Дистанційне навчання»

  • Блок “Найближчі іменинники”
  • Перехід за замовчуванням на наступний етап у налаштування шаблону процесу узгодження заявок

Створено плагін “Найближчі іменинники”. Якщо він увімкнений, то в блоці з ідентичною назвою в особистому кабінеті відображатиметься список найближчих іменинників.

У плагіні “Призначення на курси через ланцюжок узгодження заявок” додано перехід за замовчуванням. У тих випадках, якщо в налаштуваннях шаблону для переходу встановлено, що він використовується за умовчанням, то в ситуаціях, коли для етапу, на який переходить заявка, неможливо визначити активного користувача, який повинен погоджувати заявку, заявка автоматично йде з цього етапу по переходу за замовчуванням на наступний етап.

Модуль «Організаційна структура»

  • Додано підтримку типу відсутності Прогул

До журналу відсутності додано новий тип причини відсутності “прогул”. Також він доданий до шлюзу імпорту буферних таблиць.

Модуль «Оцінка персоналу»

  • Додано мітку про те, що у людини більше одного призначення на позиції

Бувають випадки, коли людина значиться на кількох позиціях у компанії. При фільтрації співробітників за позицією, якщо у співробітника є додаткові призначення, в результаті можуть потрапити співробітники, у яких основна позиція відрізняється від значення у фільтрі. Щоб користувачі розуміли в чому причина такої роботи фільтра, біля ПІБ подібних людей було додано мітку (з підказкою при наведенні) про те, що у людини більше одного призначення на позиції.