В останньому випуску Release Notes, ми представили повний список змін та удосконалень у функціоналі Moco. Сьогодні хотілося б більш детально зупинитися на нових можливостях у модулях “Оцінка персоналу” та “Тренінговий центр”.

Модуль «Оцінка персоналу»

  • Елемент-посилання “Анкети оцінки” та лічильник призначень у блоці “Мої призначення”

У модулі “Дистанційне навчання”, особистому кабінеті користувача у блоці “Мої призначення” відображається елемент-посилання для переходу до модуля “Оцінка персоналу”. Праворуч від назви елемента виводиться лічильник із кількістю призначених користувачеві анкет для проходження. При натисканні на назву даного елемента відбувається перехід на вкладку “Анкети для заповнення” модуля “Оцінка” і людина може відразу приступити до роботи з призначеними йому анкетами.

Модуль «Тренінговий центр»

  • Елемент-посилання “Аудиторні тренінги” та лічильник призначень у блоці “Мої призначення”

Також у модулі “Дистанційне навчання”, особистому кабінеті користувача у блоці “Мої призначення” відображається елемент-посилання для переходу в модуль “Тренінговий центр”. Праворуч від назви елемента виводиться лічильник призначень на аудиторні тренінги. При натисканні на назву даного елемента відбувається перехід на вкладку “Календар тренінгів” модуля “Тренінговий центр”.