В останньому випуску Release Notes, ми представили повний список змін та удосконалень у функціоналі Moco. Сьогодні хотілося б більш детально зупинитися на нових можливостях у модулях “Дистанційне навчання” та “Організаційна структура”.

Модуль «Дистанційне навчання»

  • Повідомлення плагіна «Стажер»
  • Обмеження щодо створення посад стажування та лейбли статусів у плагіні «Стажер»

Створено функціонал, що дозволяє налаштовувати загальні правила повідомлень для плагіна «Стажер». Доступ до нього мають адміністратори системи. Для відкриття сторінки з доступом до налаштувань правил повідомлень потрібно пройти шляхом Адміністрування / Плагіни / Локальні плагіни / Стажер. Адміністратор може увімкнути або вимкнути залежно від потреб ті чи інші правила повідомлень, проставивши або знявши чекбокси навпроти потрібних типів повідомлень.

Було доопрацьовано статуси посад для стажування. Якщо посаду видалено, то тепер її статус стає неактивним. Також змінити статус на активний або неактивний можна в режимі редагування посади через випадаючий список “Статус”. Також виключена можливість додавати один і той же курс на кілька посад. Тепер, якщо курс закріплений за однією посадою, то при спробі закріпити його за іншою посадою виводиться попередження, що вже існує активна посада стажування для обраного курсу.

Модуль «Організаційна структура»

  • Кнопка “Видалити” в налаштуваннях підрозділу, якщо в ньому числяться користувачі

Додано перевірку відображення активного пункту “Видалити” в налаштуваннях підрозділу, коли в ньому числяться користувачі. Тепер, якщо за підрозділом числиться хоча б один співробітник, тоді, такий підрозділ видалити неможливо.