В останньому випуску Release Notes, ми представили повний список змін та удосконалень у функціоналі Moco. Сьогодні хотілося б більш детально зупинитися на нових можливостях у модулях “Навчальний центр” та “Дистанційне навчання”.

Модуль «Навчальний центр»

  • Спрощено реєстрацію співробітників на внутрішні заходи
  • Створено звіт про покриття підрозділів тренінгами

Додано функціонал, активація якого дозволяє спростити реєстрацію співробітників на курси. Якщо в налаштуваннях тренінгу адміністратор активує вимикач “Дозволити швидку подачу заявки на тренінг без її заповнення”, то користувачам стає доступною кнопка “Записатися”. При натисканні на неї відбувається автоматичне подання заявки на курс від імені поточного користувача. Жодної додаткової інформації при цьому йому вводити не потрібно. Після кліку на кнопку відбувається перехід на сторінку “Подача заявки на тренінг”, де виводиться інформація про подану заявку.

Створено “Звіт про покриття підрозділів тренінгами”. Він показує, скільки людей прийшло на той чи інший тренінг кількісно та у відсотках у розрізі підрозділу верхнього рівня та тегу. У рядках таблиці звіту виводяться дані щодо кожної унікальної пари “Підрозділ верхнього рівня” + “Тег” співробітника. Кожен рядок містить стільки колонок, скільки є тренінгів, вибраних у фільтрах. У кожному рядку виводиться загальна кількість співробітників, які були присутні на обраних тренінгах, а також у колонці кожного тренінгу відображається загальна кількість співробітників, що були присутні на даному тренінгу, і відсоткове значення від їх загальної кількості.
Для побудови звіту необхідно в боковому меню клікнути на пункт Звіти/Звіт про покриття підрозділів тренінгами. На вкладці, що відкрилася, вибрати Підрозділи, Тренінги і, якщо необхідно, Категорії, Дати дії тренінгу, Дати прийому на роль, Дати прийому на посаду, Дати прийому на роботу, а потім натиснути на кнопку “Фільтрувати”. Завантажити звіт можна за натисканням на кнопку “Завантажити Excel-файл”.

Модуль «Дистанційне навчання»

  • Доданий формат типу “Розділи з тем (розширений із рівнями підготовки)” у плагіні “Формата курсів”

Створено новий формат відображення курсу у розрізі за темами. При даному форматі учасник курсу бачитиме лейбли на сторінці змісту тесту, навпроти кожного елемента. Лейбли відображають відповідно статус виконання курсу, набраний учасником балу, а також час виконання елементів цього курсу.