В останньому випуску Release Notes, ми представили повний список змін та удосконалень у функціоналі Moco. Сьогодні хотілося б більш детально зупинитися на нових можливостях у модулях “Дистанційне навчання” та “Оцінка персоналу”.

Модуль «Оцінка персоналу»

  • Довідник “Рекомендації з аудиторного навчання”
  • Довідник “Рекомендації з дистанційного навчання”

У модулі “Оцінка персоналу” створено довідник “Рекомендації з аудиторного навчання”. Привілей на доступ до довіднику за замовчуванням видається лише ролі “Адміністратор”. Довідник дає можливість:

  • додавати до нього не приховані тренінгові пропозиції модуля “Навчальний центр”
  • змінювати інформацію за доданими до довідника курсами (а саме: поля “Розвиваючі компетенції”, “Розвиваючі навички”)
  • видаляти з нього записи

Перейти до довідника можна за допомогою бокового меню Довідник/Рекомендації з аудиторного навчання. Для додавання довідника потрібно натиснути на кнопку “Додати”,  у діалоговому вікні, що відкрилося, заповнити поля і натиснути на кнопку “Створити”. Для редагування або видалення довідника необхідно навести на рядок з потрібним довідником, клікнути на кнопку редагування або видалення, що з’явилася, і підтвердити свої наміри.

Даний довідник використовується для елемента “Планування індивідуального розвитку” в режимі заповнення анкети. Він надає респондентові можливість обрати захід для навчання оцінюваного. 

Також було створено довідник “Рекомендації з дистанційного навчання”, привілей на доступ до якого за замовчуванням видається також ролі “Адміністратор”. Довідник дозволяє додавати до нього не приховані курси модуля “Дистанційне навчання”, змінювати інформацію щодо доданих до довідника курсів та видаляти з нього записи. 

Слід враховувати, що один курс може бути доданий до довідника лише один раз і один курс може бути пов’язаний з кількома компетенціями та кількома навичками.

Перейти до довідника можна за допомогою бокового меню Довідник/Рекомендації з дистанційного навчання. Для додавання довідника потрібно натиснути на кнопку “Додати”,  у діалоговому вікні, що відкрилося, заповнити поля і натиснути на кнопку “Створити”. Для редагування або видалення довідника необхідно навести на рядок з потрібним довідником, клікнути на кнопку редагування або видалення, що з’явилася, і підтвердити свої наміри.

Даний довідник також використовується для елемента “Планування індивідуального розвитку” в режимі заповнення анкети. Він надає респонденту можливість вибрати дистанційний курс для оцінюваного (Мал.10).

Модуль «Дистанційне навчання»

  • Налаштування часу бездіяльності в системі для підрахунку часу проходження курсу

Додано можливість налаштувати вручну допустимий час бездіяльності користувача в системі при проходженні курсу для розрахунку часу його навчання. Тобто, максимально можливий інтервал між двома послідовними діями співробітника в курсі, до перевищення якого час між такими спробами зараховується, як витрачений на навчання.

Слід враховувати, що після зміни даної настройки потрібно зробити очищення даних кубів з проходження курсів.

Для переходу до настройок необхідно в боковій панелі вибрати пункт Налаштування/Адміністрування/Плагіни/Локальні плагіни/Moco Data Cubes. Після цього у випадаючому списку вибрати відповідний інтервал часу і натиснути на кнопку “Зберегти зміни”.