В останньому випуску Release Notes, ми представили повний список змін та удосконалень у функціоналі Moco. Сьогодні хотілося б більш детально зупинитися на нових можливостях у модулях Дистанційне навчання та Управління користувачами.

Модуль «Дистанційне навчання»

  • Оптимізація плагіна “Призначення через оргструктуру”
  • Групове призначення у плагіні “Призначення через оргструктуру”

Був доопрацьований для зручності користувачів плагін Призначення через організаційну структуру:

  • У всіх вкладках значення фільтра “Статус” встановлено на значення “Діє” за замовчуванням
  • У спливаючому вікні “Призначення” змінено формулювання перемикачів “Тип” та “Статус”, у тому числі їх українська локалізація
  • Додано чекбокс із текстом “Видалити призначення безповоротно разом із результатами навчання” у спливаючому вікні підтвердження при видаленні персонального чи групового призначення. За замовчуванням чекбокс не вибрано.

Реалізовано можливість завантаження посад із дочірніх підрозділів при груповому призначенні у плагіні “Призначення через оргструктуру”. Тепер при створення групового призначення з головного підрозділу у списку посад відображаються посади головного та дочірніх підрозділів.

Модуль «Управління користувачами»

  • При вході до СДН не виводиться список звільнених людей

Була прибрана можливість обирати у випадаючих списках користувачів, які мають позначку “звільнений”, при вході в СДН через політику ldapAndByName або chooseByName. Дана оптимізація призначена для підвищення зручності користувачів у роботі з системою.