В останньому випуску Release Notes, ми представили повний список змін та удосконалень у функціоналі Moco. Сьогодні хотілося б більш детально зупинитися на нових можливостях у модулях “Дистанційне навчання”, “Оцінка персоналу” та “Організаційна структура”.

Модуль «Дистанційне навчання»

  • Блок для збору інформації про використання робочого часу та плагін для його налаштувань

Нами було додано блок для збору даних про використання робочого часу користувача. Для його додавання на інформаційну панель потрібно:

  1.     В особистому кабінеті користувача відкрити бічну панель та натиснути на кнопку “Налаштувати цю сторінку”
  2.     Потім у випадаючому списку вибрати пункт “Використання робочого часу”
  3.     Клікнути на іконку-шестерню у блоці “Використання робочого часу” та вибрати пункт “Налаштувати блок «Використання робочого часу»”
  4.     Ввести потрібні налаштування на сторінці та натиснути на кнопку “Зберегти”

Після цього користувачеві стає доступним блок “Використання робочого часу” для логування робочого часу. Для цього необхідно:

  1.     У полі “Дата табеля” вибрати потрібне число (за замовчуванням виводиться поточна дата) та натиснути на кнопку “Додати зріз”
  2.     У поп-апе, що відкрився, налаштувати всі поля і натиснути на кнопку “Зберегти”

Введені дані виводитимуться у таблиці блоку “Використання робочого часу”. За потреби їх можна відредагувати або видалити.

Модуль «Оцінка персоналу»

  • Налаштування шапки індивідуального звіту за результатами оцінки компетенцій

Додано можливість міняти деякі параметри відображення “Індивідуального звіту за результатами оцінки компетенції” для вибраних анкет. Для внесення змін необхідно відкрити вкладку звіту через бічне меню, а потім натиснути на кнопку “Налаштувати”. У вкладці, що відкрилася, вибрати анкету, налаштування якої будуть коригуватися, мову системи, що вимагає змін, контент, який необхідно відредагувати, і натиснути на кнопку “Зберегти”. Зверніть увагу, що при увімкненому перемикачі “За замовчуванням” контентна частина звіту прихована в режимі налаштувань. Тому його слід вимкнути для доступу до тексту звіту. Після цього користувачам, які відкривають звіт, відповідний зробленим налаштуванням, стане доступна його нова версія.

Модуль «Організаційна структура»

  • Виведення статусу користувача на вкладці “Група людей”

На вкладці “Група людей” було додано відображення статусу користувача. Статус виводиться поруч із ПІБ людини.