В останньому випуску Release Notes, ми представили повний список змін та удосконалень у функціоналі Moco. Сьогодні хотілося б більш детально зупинитися на нових можливостях у модулях “Дистанційне навчання”, “Навчальний центр” та “Організаційна структура”.

Модуль «Дистанційне навчання»

  • Параметри для включення та вимкнення інформаційних об’єктів у тестах

В Мосо була додана можливість налаштовувати відображення тестів при проходженні їх користувачами. Це можна зробити, пройшовши шляхом Адміністрування / Зовнішній вигляд / Теми / Theme-Moco / Налаштування відображення тестів при проходженні.

Адміністратору доступні для зміни наступні настройки:

  • Показувати блок із порядковим номером та додатковою інформацією про питання (за замовчуванням увімкнено) 
  • Показувати таблицю зі статусами надання відповідей на запитання перед відправкою відповідей (за замовчуванням увімкнено)

Внесення змін до налаштувань тягне за собою зміни у відображенні курсів при проходженні користувачам.

Модуль «Навчальний центр»

  • Можливість призначати на один тренінг та групу тренінгу додаткових координаторів навчання

Додано можливість призначати на тренінг чи групу тренінгу додаткових координаторів навчання. Додавання відбувається без прив’язки до того, хто з координаторів є основним, а хто додатковий. Призначення та видалення координаторів здійснюється при створенні або редагуванні тренінгу. Користувачі, призначені на роль координаторів, братимуть участь у ланцюжках узгодження заявок на навчання.

Модуль «Організаційна структура»

  • Позначення статусу дистанційного/звільненого користувача на сторінці “Особиста справа”

При видаленні та звільненні з позиції людини в системі змінюється лейбл поряд з ним на червоний колір з позначенням статусу.