В останньому випуску Release Notes, ми представили повний список змін та удосконалень у функціоналі Moco. Сьогодні хотілося б більш детально зупинитися на нових можливостях у модулях “Оцінка персоналу” та “Управління користувачами”.

Модуль «Оцінка персоналу»

  • Функціонал коментарів до задач деяких елементів анкети
  • Текстовий редактор в елементах “Планування індивідуального розвитку”, “Оцінка індивідуального розвитку” та “Постановка цілей”, “Оцінка досягнення цілей”

Було реалізовано функціонал коментарів до завдань елементів “Планування індивідуального розвитку”, “Оцінка індивідуального розвитку” та “Постановка цілей”, “Оцінка досягнення цілей”. Тепер респонденти при заповненні анкети можуть писати нотатки поруч із даними елементами, і навіть бачити коментарі, залишені колегами, які раніше працювали із цією анкетою. Для перегляду та/або створення нотатки потрібно клікнути на іконку спіч-баббла поруч із потрібним елементом.

В елементи “Планування індивідуального розвитку”, “Оцінка індивідуального розвитку” та “Постановка цілей”, “Оцінка досягнення цілей” у текстові поля “Цілі”, “Дії”. “Примітки” вставлено текстовий редактор. Тепер при заповненні анкети респонденти можуть стилізувати тексти за допомогою редактора.

Модуль «Управління користувачами»

  • Можливість блокувати політику автентифікації на рівні користувача

Ми реалізували рішення, за якого заборонена на рівні користувача політика аутентифікації не дає користувачеві можливість входу в систему через цю політику. Тепер, якщо адміністратором системи в обліковому записі користувача буде вимкнено той чи інший тип політики в ланцюжку політик аутентифікації, при спробі входу користувача в систему, використовуючи недозволену йому політику аутентифікації, буде виводитися повідомлення про помилку “Ви не можете використовувати цей спосіб входу до системи. Спробуйте інші запропоновані варіанти.”.