В останньому випуску Release Notes, ми представили повний список змін та удосконалень у функціоналі Moco. Сьогодні хотілося б більш детально зупинитися на нових можливостях у модулях “Дистанційне навчання” та “Навчальний центр”.

Модуль «Дистанційне навчання»

  • Фільтр “Теги курсу” у Звіті про проходження курсів
  • Надсилання довільних повідомлень призначеним на курс співробітникам

Було додано фільтр “Теги курсу” у “Звіт про проходження курсів”, що передбачає можливість множинного вибору. Його можна налаштувати на рівні плагіна “Звіт про проходження курсів”, проставивши чек-бокс “Значення за замовчуванням: Так” біля пункту “Фільтр «Теги курсу»” на сторінці налаштування плагіна. Фільтр “Теги курсу” доступний на сторінці “Звіт про проходження курсів”. Для пошуку звітів за тегами необхідно в рядок пошуку ввести назви потрібних тегів із виставлених у налаштуваннях курсів та натиснути на кнопку “Отримати звіт”.

Також реалізовано можливість надсилати довільні повідомлення співробітникам, призначеним на курс. Даний функціонал доступний для способу “Призначення через організаційну структуру”. Для відправки необхідно натиснути на кнопку “Надіслати повідомлення” на вкладці “Призначені люди”, у поп-апі, що відкрився, заповнити поля “Заголовок” та “Текст повідомлення” і натиснути на кнопку “Надіслати”.

Модуль «Навчальний центр»

  • Можливість створення зовнішнього координатора навчання

Було розроблено функціонал для створення зовнішнього координатора навчання. Тепер на вкладці “Координатори навчання” виводяться кнопки “Додати зовнішнього координатора” та “Додати внутрішнього координатора”. При кліку на другу кнопку відкривається вкладка для вибору координатора серед існуючих користувачів. При натисканні на кнопку “Додати зовнішнього координатора” відкривається сторінка реєстрації зовнішнього координатора навчання.
На сторінці зі списком координаторів за необхідності можна відсортувати зовнішніх та/або внутрішніх координаторів за допомогою випадаючого списку.