В останньому випуску Release Notes, ми представили повний список змін та удосконалень у функціоналі Moco. Сьогодні хотілося б більш детально зупинитися на нових можливостях у модулях “Дистанційне навчання” та “Оцінка персоналу”.

Модуль «Дистанційне навчання»

  • Фільтр за датами початку/завершення призначення співробітника у звітах модуля
  • Можливість редагувати дані у звіті про проходження курсів

Додано фільтр за датами початку/завершення призначення співробітника у чотирьох основних звітах модуля (Звіт про проходження курсів, Звіт про проходження тесту, Звіт з електронних курсів, Звіт про проходження аудиторного навчання). Даний фільтр може бути використаний для отримання звіту про проходження тестів різних версій. Для його застосування потрібно вибрати у фільтрі потрібний період та натиснути на кнопку “Отримати звіт”.

Реалізовано можливість редагувати дані у “Звіті про проходження курсів”. Для цього необхідно відфільтрувати потрібний звіт та в рядках таблиці внести зміни.
Щоб подивитися ким були внесені зміни до даних звіту, можна клікнути на іконку поряд з клітинкою таблиці і ознайомитися з інформацією у діалоговому вікні, що відкрилося.

Модуль «Оцінка персоналу»

  • Перевірка, чи заповнені обов’язкові елементи анкети при натисканні на кастомну кнопку

Було оптимізовано валідацію обов’язкових до заповнення елементів при підписанні анкети за допомогою кастомної кнопки. 

У режимі налаштування переходів між етапами анкети при додаванні кастомної кнопки адміністратору доступні наступні перемикачі:

  • Виконувати валідацію введених в анкету даних при натисканні на кнопку
  • Підписувати анкету при натисканні на кнопку

Якщо перемикач “Виконувати валідацію введених в анкету даних при натисканні на кнопку” увімкнено, то система перевіряє чи заповнені всі обов’язкові поля. У випадку, коли вони не заповнені, виводиться повідомлення, що “Форма заповнена не до кінця. Не заповнені наступні елементи”. Якщо ж він вимкнений, то дана перевірка відсутня. 

Перемикач “Підписувати анкету при натисканні на кнопку” стає доступним після активації першого. Якщо він увімкнений, то при натисканні респондентом на кастомну кнопку в режимі заповнення анкета переходить у стан “Підписано”. Якщо він вимкнений то в стан “Збережено”.