В останньому випуску Release Notes, ми представили повний список змін та удосконалень у функціоналі Моко. Сьогодні хотілося б більш детально зупинитися на нових можливостях у модулі “Дистанційне навчання”.

Модуль «Дистанційне навчання»

  • Розрізи у “Звіті про проходження тестів за категоріями” для керівника та співробітника
  • Повідомлення користувача про закінчення сесії
  • Звіт про проходження елементів курсу

Зроблено можливим використання звіту про проходження тесту за категоріями різними ролями користувачів (Адміністратор, Менеджер, Співробітник) з урахуванням необхідного обмеження даних.

Доступ до вкладки “Звіт адміністратора” мають користувачі з роллю “Адміністратор”, до вкладки “Звіт керівника” – з роллю “Менеджер”, до вкладки “Звіт співробітника” – з роллю “Співробітник”.

Перелік фільтрів на вкладках “Звіт адміністратора” та “Звіт керівника” однаковий – Категорія курсу, Назва курсу, Тест, Регіони, Райони, Міста, Підрозділи, Посади, Імена співробітників, Початок роботи з курсом, Остання робота з курсом, Статус курсу, Метод оцінювання, Групи. 

На вкладці “Звіт співробітника” доступні наступні фільтри: Категорія курсу, Назва курсу, Тест.

Тепер за п’ять хвилин до закінчення сесії на екрані з’являється повідомлення про її завершення. А потім виводиться повідомлення про необхідність автентифікації. 

Це зроблено для запобігання ситуацій, коли користувач почав працювати в системі, відволікшись, через деякий час продовжив роботу і в самий непідходящий момент (наприклад, при збереженні результатів роботи) з’являються повідомлення про помилки.

Реалізовано “Звіт про проходження елементів курсу”. По кожному елементу виводиться дата виконання, статус та бал. Доступ до даних звіт поділено за ролями користувачів  (Адміністратор, Менеджер, Співробітник).

Червоним кольором виділяється елемент, у якому користувач “застряг”. Тобто при минулому підвищенні рівня для користувача по факту рівень не підвищився і він залишився на тому самому.

Зеленим кольором виділяється комірка з елементом, який користувач завершив останнім. 

Слід враховувати, що якщо користувач має червону позначку, то зелена не виводиться.