В останньому випуску Release Notes, ми представили повний список змін та удосконалень у функціоналі Moco. Тепер хочемо докладніше зупинитися на нових можливостях у модулях “Дистанційне навчання” та “Оцінка персоналу”.

Модуль «Дистанційне навчання»

  • Можливість проставлення користувачем рейтингу для курсу
  • Відрахування користувачів, призначених на курс через ланцюжок узгодження заявок

Тепер призначений на курс користувач може поставити свою оцінку за курс за шкалою від 1 до 5, представленої у вигляді зірочок. Юзер може оцінити всі курси, що відображаються у нього на вкладці “Моє навчання/Призначено”.

Середній бал по рейтингу відображається в тому випадку, якщо кілька користувачів вже оцінили цей курс. Для включення відображення рейтингу курсу потрібно поставити чекбокс “Відображати рейтинг курсів” у плагіні “Каталог курсів”.

Реалізовано можливість видаляти призначення на курс для користувачів, призначених через ланцюжок погоджень. Для відрахування таких студентів необхідно відкрити налаштування курсу “Способи зарахування на курс / Призначення через організаційну структуру”. Потім навести курсор мишки на потрібного користувача і натиснути на кнопку-олівець, що з’явилася. У діалоговому вікні, що відкрилося, перемикач “Статус” переключити в режим “Не діє”.

Модуль «Оцінка персоналу»

  • Елемент анкети “Статистика з оцінки компетенцій”
  • Настроювані поля для елемента типу “Компетенція”

Створено елемент “Статистика з оцінки компетенцій”, ціль якого полягає в розрахунку та виведенню інформації про оцінку компетенцій на рівні блоку або всієї анкети.

Додати елемент можна в режимі редагування налаштувань анкети на вкладці “Основне/Склад”. При заповненні анкети елемент показаний респондентові у вигляді таблиці з назвою показників та їх значенням.

Додані поля, що налаштовуються “Необхідний рівень” та “Шкала цільового рівня” для елемента “Компетенція”. В ці поля виводиться назва необхідного/цільового рівня з урахуванням типу шкали (бал, відсоток чи назва).

Прив’язати потрібний тип шкали можна при створенні/редагуванні “Компетенції” на вкладці “Довідники/Компетенції”. А для встановлення необхідного/цільового рівня потрібно в режимі редагування налаштувань анкети на вкладці “Основне/Склад” встановити потрібні значення для “Компетенції” у випадаючих списках.

Після цього при заповненні анкети, а також при перегляді анкети на вкладках “Як я оцінюю”, “Як мене оцінюють” користувачі зможуть побачити результати, розраховані на основі отриманих оцінок.