В останньому випуску Release Notes, ми представили повний список змін та удосконалень у функціоналі Moco. Сьогодні хотілося б більш детально зупинитися на нових можливостях у модулях “Управління користувачами” та “Оцінка персоналу”.

Модуль «Управління користувачами»

  • Миттєве надсилання повідомлень для підтвердження реєстрації користувач

Раніше підтвердження по е-мейл відправлялися через чергу вихідних повідомлень і це додавало затримку під час відправлення в кілька хвилин. Тепер система Moco підтримує миттєве відправлення даного типу повідомлень.

Після заповнення форми реєстрації користувачеві виводиться повідомлення, що його заявку прийнято на розгляд. А користувачам, чиє узгодження потрібно, відразу надсилаються повідомлення про необхідність затвердити запит на реєстрацію.

Модуль «Оцінка персоналу»

  • Формула 0-TARGET-MAX(AUTO) у “Довіднику формул”
  • Відображення балів рівнів у шкалі оцінки компетенцій під час заповнення без дробової частини

До “Довідника формул” додано формулу 0-TARGET-MAX(AUTO) для елементів анкети “Постановка цілей” та “Оцінка досягнення цілей”. У ній точка MAX(AUTO) налаштовується адміністратором у довіднику тільки за координатою Y (тобто значення у відсотках), а значення X цієї точки завжди визначається автоматично так, щоб точка лежала на лінії 0-TARGET.

При використанні даної формули слід враховувати, що вона не працює із датами.

Реалізована можливість налаштовувати яку кількість знаків у балах оцінки компетенцій може бачити респондент у процесі заповнення анкети.
На третьому кроці діалогу налаштування “Шкали оцінки” доданий випадаючий список “Кількість знаків після коми”, в якому адміністратор системи може вказати необхідне значення.

Наприклад, якщо шкала складається з дробових балів, які використовуються під час підрахунків оцінки. Але респонденти повинні бачити в процесі заповнення анкети лише цілі числа, то у випадаючому списку “Кількість знаків після коми” необхідно вибрати пункт “За замовчуванням”.

Інакше респондентам будуть відображатися бали зі знаками після коми.