В останньому випуску Release Notes, ми представили повний список змін та удосконалень у функціоналі Moco. Сьогодні хотілося б більш детально зупинитися на нових можливостях у модулях “Дистанційне навчання”, “Навчальний центр” та “Оцінка персоналу”.

Модуль «Дистанційне навчання»

  • Функціонал з автоматичного встановлення правил з обмеження безпеки під час створення курсів
  • Налаштування включення/вимкнення шерингу відзнак у соціальних мережах

Додано функціонал автоматичної установки правил по обмеженню безпеки при створенні курсів. Було розширено довідник  “Груп IP адрес” у плагіні обмеження безпеки трьома колонками:

  • Видимість курсів за замовчуванням на сторінці Каталог курсів
  • Видимість курсів за замовчуванням на сторінці Призначені курси
  • Видимість курсів за замовчуванням на сторінці Історія курсів

Тепер якщо IP адреса додана в групу адрес користувачів, то доступність “Каталогу курсів”, “Призначених курсів” та “Історії курсів” відпрацьовуватиме відповідно до налаштованих обмежень.

Для створення нової групи необхідно:

  • на сторінці Управління групами IP адрес користувачів натиснути на кнопку “Додати”
  • у діалоговому вікні, що відкрилося, заповнити поля “Група IP адрес користувачів”, вказати “Перелік IP адрес групи” і у випадаючих списках вибрати приховувати або показувати функціонал даної групи IP адрес

Реалізовано налаштування на вкладці “Сертифікати відзнак”, що дозволяє включати та вимикати можливість шерингу відзнак у FaceBook. За замовчуванням вона вимкнена.

Для включення функціонала потрібно відкрити вкладку “Адміністрування/Плагіни/Локальні плагіни/Сертифікати відзнак”, поставити галочку в блоці “Поділитися в соціальних мережах” та натиснути на кнопку “Зберегти зміни”.

Після цього користувачам  на сторінці “Відзнаки” стає доступною кнопка “Поділитись у FaceBook”.

Модуль «Навчальний центр»

  • Зміна виду заходу у режимі редагування заходу

Додано можливість змінювати вид заходу в режимі редагування.

Для того, щоб його змінити потрібно відкрити захід у режимі редагування та на вкладці “Основне/Головне” у випадаючому списку вибрати потрібний тип.

Модуль «Оцінка персоналу»

  • Точний час у повідомленні після завантаження “Вкладення”

Додано висновок точного часу завантаження файлу користувачем для елемента “Вкладення” у режимі заповнення анкети. Ця інформація відображається після назви файлу і доступна як на вкладці “Заповнення анкети”, так і на вкладках “Як я оцінюю”, “Як мене оцінюють”.