В останньому випуску Release Notes, ми представили повний список змін та удосконалень у функціоналі Moco. Сьогодні хотілося б більш детально зупинитися на нових можливостях у модулях “Дистанційне навчання”, “Оцінка персоналу” та “Управління користувачами”.

Модуль «Дистанційне навчання»

  • Можливість приховувати від користувача курси

Додана можливість приховувати від користувача деякі курси в управлінні плагіна “Каталог курсів”. Наприклад, курси, на які він не призначений, і на які не дозволено самостійний або автоматичний запис. Для того, щоб приховати такі курси, необхідно пройти за маршрутом “Адміністрування/Плагіни/Локальні плагіни/Каталог курсів” та у блоці “Зовнішній вигляд загальний” відзначити чекбоксом пункт “Приховати недоступні користувачеві курси”.

Модуль «Оцінка персоналу»

  • Мінімальне значення ваги для цілі в елементах “Постановка цілі” та “Оцінка досягнення цілі”

Реалізовано можливість вказувати мінімальне значення ваги для цілі в елементах “Постановка цілі” та “Оцінка досягнення цілі”. У режимі налаштування анкети на вкладці “Основне/Склад” у діалогове вікно налаштування елементів додано необов’язкове числове поле “Мінімальне значення ваги цілі”. 

У режимі заповнення анкети респондент не зможе створити ціль, не ввівши в поле “Вага цілі” значення, більше або рівне тому, що вказано в полі “Мінімальне значення ваги цілі” в налаштуваннях елемента. 

Слід враховувати, що якщо поле не заповнене, то обмеження по мінімальній вазі для цілі не діють, і також, якщо вага цілі прихована, то правило ігнорується.

Модуль «Управління користувачами»

  • Привілей, що дозволяє користувачеві редагувати вкладку “Відпустка” у своїй особистій справі

Створено привілей, за наявності якого користувач матиме можливість редагувати вкладку “Відпустка” у своєму кабінеті.

Для її видачі ролі користувача необхідно:

  • відкрити необхідну роль на вкладці “Привілеї”
  • у блоці “Організаційна структура” натиснути на кнопку “Видати привілей”
  • потім у діалоговому вікні, що відкрилося, відзначити чекбоксом пункт “Управління відсутностями” і натиснути на кнопку “Зберегти”

Або ж:

  • вибрати привілей “Управління відсутностями” на вкладці “Довідники/Можливості системи”
  • на вкладці “Видані привілеї” натиснути на кнопку “Видати привілей”
  • потім у діалоговому вікні, що відкрилося, відзначити чекбоксом потрібну роль і натиснути на кнопку “Зберегти”