В останньому випуску Release Notes, ми представили повний список змін та удосконалень у функціоналі Moco. Сьогодні хотілося б більш детально зупинитися на нових можливостях у модулях “Оцінка персоналу” та “Дистанційне навчання”.

Модуль «Оцінка персоналу»

  • Настроюване поле “Одиниця вимірювання” для елементів “Постановка цілей” та “Оцінка досягнення цілей”
  • Налаштування порядку виведення полів у діалогових вікнах елементах “Постановка/оцінка цілей” та “Планування/оцінка інд.розвитку”

Створено довідник “Одиниця виміру”. Він за замовчуванням доступний через бокове меню “Довідники” для користувачів з роллю “Адміністратор”.

Для кожної одиниці є можливість задавати індивідуальне значення “Спосіб введення” – “Числове поле введення” та “Календар вибору дат”. Ці способи будуть використовуватися, наприклад, для відображення правильного контролю введення даних у полі введення значень в формулу розрахунку KPI.

Для створення нової одиниці виміру потрібно:

  • натиснути на кнопку “Додати”
  • заповнити всі потрібні поля та натиснути на кнопку “Створити”

Реалізовано можливість адміністратору налаштовувати порядок виведення полів у поп-апах введення інформації та в таблицях елементів анкети “Постановка цілей”, “Оцінка досягнення цілей” та “Планування індивідуального розвитку”, “Оцінка індивідуального розвитку”.

Для того, щоб змінити порядок виведення полів, потрібно в режимі налаштування анкети на вкладці “Основне/Склад” відкрити випадаючий список поряд з елементом “Постановка цілей”, “Оцінка досягнення цілей” або “Планування індивідуального розвитку”, “Оцінка індивідуального розвитку” та вибрати в ньому пункт “Сортування полів”, а потім у діалоговому вікні, що відкрилося, перетягнути пункти на необхідні місця і натиснути на кнопку “Зберегти”.

Після цього в режимі підписання анкети респондентам у діалогових вікнах створення/редагування цілей та планів поля виводитимуться в заданому порядку.

Модуль «Дистанційне навчання»

  • Управління тривалістю індивідуальних призначень на курс

Додано можливість задавати тривалість для персонального призначення на курс через оргструктуру. Вона доступна на вкладці редагування призначення через організаційну структуру. Налаштувати тривалість можна двома способами:

  • через діалогове вікно “Створення персонального призначення”
  • на вкладці “Створення призначень шляхом імпорту CSV-файлу”