В останньому випуску Release Notes, ми представили повний список змін та удосконалень у функціоналі Moco. Сьогодні хотілося б більш детально зупинитися на нових можливостях у модулях “Оцінка персоналу” та “Управління користувачами”.

Модуль «Оцінка персоналу»

  • Виведено оцінку в балах за компетенцію загалом від усіх респондентів оцінюваного.
  • Відображення функціоналу відображення полів у таблиці для “Звіту за результатами за елементи анкети”

Було розділене налаштовуване поле в компетенції “Бал,%” на два окремих поля “Оцінка від респондента, бал” та “Оцінка від респондента, %”.

Тепер якщо при налаштуванні елементів анкети типу “Компетенції” вибрати у випадаючому списку “Настроюване поле” діалогового вікна “Налаштування полів” пункт “Оцінка, %”, то для елемента “Результати” можна за допомогою перемикачів налаштувати показувати чи ні поля “Оцінка від респондента, бал” та “Оцінка від респондента, %” у режимі заповнення та перегляду анкети.

При включених перемикачах потрібні колонки з оцінками виводитимуться респондентам при заповненні анкети.

Оптимізовано UX “Звіт за результатами за елементи анкети”. Замість панелі-перемикача, що згортається, “Налаштування відображення полів” виводиться кнопка “Колонки”. При кліку на неї відкривається діалогове вікно “Відображення полів у таблиці”. У цьому поп-апі за допомогою перемикачів можна налаштувати всі необхідні для відображення поля.

Модуль «Управління користувачами»

  • Поділ привілею доступу до модулів на дві частини

Були розділені привілеї доступу до модулів на дві: “Відображення пункту меню модуля в меню навігації” та “Доступ до модуля”. Тепер якщо користувачеві необхідно видати доступ до того чи іншого модуля і при цьому назва модуля повинна відображатися в шапці сайту, потрібно видати обидві привілеї.