В останньому випуску Release Notes, ми представили повний список змін та удосконалень у функціоналі Moco. Сьогодні хотілося б більш детально зупинитися на нових можливостях у модулях “Дистанційне навчання” та “Оргструктура”.

Модуль «Дистанційне навчання»

  • Функціонал перемикання типів курсів на сторінці “Моє навчання”
  • Зміна посилання на модуль у верхньому меню сайту

Реалізовано функціонал, що дозволяє користувачам сортувати курси за типами (Призначено, Історія, Каталог) та перемикатися між ними.

Для його активації необхідно пройти на вкладку Адміністрування/Плагіни/Локальні плагіни/Каталог курсів, поставити чекбокс навпроти пункту “Включати відображення закладок навігації” та натиснути кнопку “Зберегти зміни”.  

Після цього під заголовком “Моє навчання” виведеться перемикач у вигляді закладок “Призначено”, “Історія”, “Каталог”. 

Створено функціонал, призначений для можливості зміни посилання, закріпленої за пунктом верхнього меню. Для зміни налаштувань необхідно у верхньому меню натиснути на іконку “Шестеренки” і у списку, що відкрився, вибрати пункт “Адміністрування”. З сторінки, що відкрилася, перейти на вкладку “Встановлені модулі” і клацнути на кнопку “Редагувати” в колонці “Посилання” навпроти потрібного модуля. У діалоговому вікні, що відкрилося, відредагувати посилання на модуль і натиснути на кнопку “Зберегти”. 

Після цього користувачі, що знову залогінилися на сайт, при кліку на пункт верхнього меню з назвою модуля будуть потрапляти за новим посиланням.

Модуль «Організаційна структура»

  • Привілей на управління тегами на сторінці “Люди”

Додано привілей “Керування тегами на сторінці людей”, що дозволяє масово призначити або видалити тег. За її наявності користувач/користувачі на сторінці “Люди” можуть вибрати за допомогою чекбоксів потрібних юзерів і в випадаючому списку вибрати пункт “Додати теги” або “Видалити всі теги”, а потім у діалогових вікнах, що з’явилися, вибрати і додати необхідні теги або підтвердити їх видалення.