В останньому випуску Release Notes, ми представили повний список змін та удосконалень у функціоналі Moco. Сьогодні хотілося б більш детально зупинитися на нових можливостях у модулях “Дистанційне навчання” та “Організаційна структура”.

Модуль «Дистанційне навчання»

  • Нові типи питань в Анкетному опитуванні — “Підрозділ організаційної структури” та “Працівник організаційної структури”
  • Аватар користувача

Було створено нові типи питань в елементі “Анкетне опитування” Підрозділ організаційної структури” та “Працівник організаційної структури”. Для їх додавання в опитування необхідно в режимі редагування курсу вибрати потрібний тип питання у випадаючому списку і натиснути на кнопку “Додати вибраний тип питання”, заповнити поля елемента і натиснути на кнопку “Зберегти”.

У режимі заповнення опитувальника користувач повинен вибрати у випадаючому списку для елемента  Підрозділ організаційної структури” — один із відділів, вказаних адміністратором у налаштуваннях елемента, для елемента  “Працівник організаційної структури” — одного зі співробітників, вказаних адміністратором у налаштуваннях елемента.

Додано можливість виведення аватара користувача у правому верхньому кутку панелі сайту, якщо він завантажений у систему.

Для завантаження аватарки потрібно перейти на сторінку “Імпорт фотографій” модуля “Організаційна структура” та завантажити картинку.

Модуль «Організаційна структура»

  • Масове встановлення пароля для користувачів

Реалізовано функціонал, що дозволяє масово встановлювати новий пароль користувачам. Для зміни пароля необхідно на сторінці “Люди” за допомогою чекбоксів вибрати користувачів і в випадаючому списку, що відкрилося, “Оберіть дію” вибрати пункт “Встановити новий пароль”. У діалоговому вікні, що відкрилося, вибрати потрібні налаштування і натиснути на кнопку “Встановити”.