В останньому випуску Release Notes, ми представили повний список змін та удосконалень у функціоналі Moco. Сьогодні хотілося б більш детально зупинитися на нових можливостях у модулях “Управління користувачами” та “Оцінка персоналу”.

Модуль «Управління користувачами»

  • Політика аутентифікації на підставі Azure Active Directory

Додана політика аутентифікації за допомогою облікового запису в Active Directory.
Тепер користувач може авторизуватися за протоколом LDPAS через обліковий запис в Azure AD, якщо це встановлено в налаштуваннях сайту.
Для авторизації через Active Directory необхідно на сторінці “Вхід до системи” у випадаючому списку вибрати “Вхід через Azure” і натиснути на кнопку “OpenID Connect”. А далі ввести дані свого облікового запису.
Слід враховувати, що обсяг доступу до функціоналу на порталі навчання залежить від типу користувача та налаштувань сайту.

Модуль «Оцінка персоналу»

  • Додавання до елементів “Постановка цілей” та “Оцінка цілей” масових цілей
  • Настроюване поле “Зважена оцінка виконання цілі, %” в елементі “Оцінка досягнення цілей”

Реалізовано довідник “Масові цілі”. При створенні масової цілі Адміністратор повинен вибрати обов’язкові параметри – анкети, елементи (елементи типу “Постановка цілей” додані до вибраних анкет), періоди оцінювання та атрибути цілі.
Додавання цілей у довідник призводить до того, що цілі починають автоматично додаватися в таблиці цілей оцінюваних у потрібних анкетах, періодах та елементах, коли респонденти відкривають анкету для роботи з нею.
При додаванні оцінки в ціль з довідника “Масові операції” слід враховувати, що при розрахунку підсумкової оцінки за елемент “Оцінки досягнення цілей” конкретного оцінюваного, система також починає її враховувати.

В елемент анкети “Оцінка досягнення цілей” додано настроюване поле “Зважена оцінка виконання цілі, %”. Значення, що виводиться в поле, розраховується в контексті окремої цілі за формулою “Виконання цілі, %” помножити на “Вага цілі, %”.
Слід враховувати, що дане поле не передбачає можливості редагування значення у ньому респондентами, а використовується лише для виведення інформації.