В останньому випуску Release Notes ми представили список змін та удосконалень у функціоналі Moco. Тепер хочемо більш детально зупинитися на нових можливостях у модулях «Дистанційне навчання», «Оцінка персоналу» та «Управління користувачами».

Модуль «Дистанційне навчання»

  • Плагін “Наші експерти”

Реалізовано плагін “Наші експерти”.
Якщо при проходженні курсів студент не знайшов відповіді на всі питання, що його цікавлять, то він може поставити запитання експерту.
Для створення експерта необхідно, перебуваючи на вкладці “Наші експерти” натиснути на кнопку “Додати” і заповнити поля у діалоговому вікні, що відкрилося.
Щоб поставити запитання експерту користувач повинен натиснути на кнопку “Докладніше” в блоці з експертом і в вкладці, що відкрилася, клікнути на кнопку “Задати питання”.

Модуль «Оцінка персоналу»

  • Налаштування виведення бала або відсотка при відображенні компетенції респондентові

Раніше за компетенцію у полі “Ваша оцінка” виводилося значення у відсотках. Тепер адміністратор системи може контролювати — показувати респондентові оцінку у вигляді бала чи відсотка. У режимі налаштування анкети на вкладці “Основне/Склад” у діалоговому вікні “Налаштування полів” в випадаючому полі “Налаштовуване поле” можна вибрати тип відображуваної оцінки – “Ваша оцінка, бал” або “Ваша оцінка, %”. І в залежності від цього у рядках над таблицею проявів виводитиметься тип оцінки.

Модуль «Управління користувачами»

  • Відображення результатів для полів типу select2 у формі реєстрації

У формі реєстрації відображення результатів пошуку в select2 оптимізовано так, щоб при відкритті поля, варіанти відображалися до того, як користувач почне вводити в пошук свій варіант.