В останньому випуску Release Notes ми представили повний список змін та удосконалень у функціоналі Moco. Сьогодні ми більш детально зупинимося на нових можливостях у модулях “Дистанційне навчання” та “Навчальний центр”.

Модуль «Дистанційне навчання»

  • Пункт повідомлень у верхньому меню сайту

У верхнє меню додана кнопка у вигляді дзвіночка для переходу на сторінку “Сповіщення” модуля “Дистанційне навчання”. 

На самій сторінці відображаються повідомлення, отримані користувачем. Наприклад, про його нагороди за пройдене навчання.

  • Вид сортування “За датою створення курсу” у каталозі курсів

Додано вид сортування у каталозі курсів “За датою створення курсу”. Тепер, якщо адміністратор системи в налаштуваннях модуля вкаже даний тип у розділі “Сортування курсів за замовчуванням”, то курси на сторінці “Призначені курси” за замовчуванням будуть відсортовані від нових до старих.

Модуль «Навчальний центр»

  • Інтеграція заходів з Teams

Реалізовано інтеграцію заходів з Teams. Організатор навчання на сторінці редагування заходу або групи закладці “Основне” на панелі “Видалене підключення” може налаштувати проведення віддаленого заходу.
Для цього необхідно увімкнути перемикач “Проводиться віддалено” і відзначити один з пунктів – “Автоматично створювати віртуальні кімнати Teams для кожної сесії” (якщо в налаштуваннях модуля включена інтеграція з Teams) або “Використовувати наступну інформацію для віддаленого підключення” (у текстовому полі організатор може вставити, наприклад, посилання на віддалене підключення).
У організатора групи навчання має бути прив’язаний коректний email до профілю, який пов’язаний із додатком Teams. Після налаштування сесії групи та переведення групи у статус “Заплановано”, всім учасникам на пошту надходить повідомлення про заплановане навчання з посиланням на віртуальну кімнату, створену автоматично для групи навчання та навчання відображається в Google календарі. Після скасування групи навчання, на пошту так само надходить відповідний лист про відміну навчання.