В останньому випуску Release Notes, ми представили повний список змін та удосконалень у функціоналі Moco. Сьогодні хотілося б більш детально зупинитися на нових можливостях у модулі “Дистанційне навчання”.

Модуль «Дистанційне навчання»

  • Опція, що дозволяє відключити блок тегів/рубрик на сторінці новин
  • Налаштування для увімкнення/вимкнення публікації афіші для блоку новин у Yammer
  • Блок “Умовний банер”

Реалізовано опцію відображення/приховання блоку тегів та рубрик на сторінці головної новини. Додати теги та рубрики в новину, як і раніше, можна на сторінці редагування новини.

А для увімкнення та вимкнення функції відображення необхідно пройти шляхом “Адміністрування/Плагіни/Локальні плагіни/Управління новинами”. При активному чекбоксі “Показувати теги та рубрики на сторінці новини” теги та рубрики будуть відображатися, при неактивному – ні.

Додано налаштування, що дозволяє відключати публікацію афіші (зображення) для блоку новин у Yammer. Для включення або вимкнення даної опції потрібно пройти шляхом “Адміністрування/Плагіни/Локальні плагіни/Управління новинами” та у блоці “Налаштування для публікації новин у Yammer” проставити або зняти чекбокс “Публікувати афішу новини в Yammer”. При активному чекбоксі афіша буде опублікована, при неактивному — ні.

Блок “Умовний банер” призначений для того, щоб користувач на стартовій сторінці системи міг бачити блок із зображенням банера, що відповідає його рівню розвитку в компанії. Рівень розвитку визначається тегом, присвоєним користувачеві.

Слід враховувати, що якщо в блоці не закладено жодного зображення для тега користувача, тоді він не показує жодного зображення. А якщо при виборі зображення для банера буде виявлено, що для набору тегів користувача може бути показано більше одного зображення, то замість зображення виведеться текст “Для вашого набору тегів (<перелік тегів>) знайдено більше одного зображення. Зверніться до адміністратора.”

Для налаштування блоку “Умовний банер” адміністратору системи необхідно на головній сторінці модуля натиснути на кнопку “Налаштувати цю сторінку”. Потім розгорнути випадаючий список під шестернею в блоці “Умовний банер” і вибрати пункт “Налаштувати блок “Умовний банер””. Налаштувати теги та картинки блоку.

Теги конкретному користувачеві можна присвоїти в “Особистій справі людини” модуля “Організаційна структура”.