В останньому випуску Release Notes, ми представили повний список змін та удосконалень у функціоналі Moco. Сьогодні хотілося б більш детально зупинитися на нових можливостях у модулях “Дистанційне навчання” та “Навчальний центр”.

Модуль «Дистанційне навчання»

  • Сторінка “Мій профіль”
  • “Афіша категорій курсів” в “Каталозі”

На сторінці “Особистий кабінет” модуля “Дистанційне навчання” створено блок “Мій профіль”, що дозволяє користувачеві перейти до його особистої справи. 

На даній сторінці користувачеві доступні вкладки “Кадрова інформація”, “Обліковий запис”, “Навчання” і він при необхідності може змінювати пароль, аватарку, редагувати інформацію про себе, свою освіту та дні відсутності на робочому місці, переходити на сторінку сертифікації або нагородження.

Реалізовано можливість додавати сторінку з афішою категорій курсів у “Каталогу”. Для активації відображення функціоналу адміністратор у налаштуваннях плагіна “Каталог курсів” у розділі “Зовнішній вигляд загальний” повинен поставити чекбокс “Відображати афішу категорій курсів”. Для переходу на сторінку “Налаштування афіші категорій курсів” потрібно клацнути на гіперпосилання “Перейти до налаштування афіші”. Тут адміністратор може створити, відредагувати чи видалити існуючу картку категорії курсів.

Якщо відображається афіша, при відкритті сторінки “Каталог курсів” користувач побачить на ній набір упорядкованих карток із заголовками та зображеннями. При натисканні на карту відбувається перехід на сторінку “Каталог курсів”, для якої застосовано фільтрацію за категорією курсів, пов’язаною з даною картою.

Модуль «Навчальний центр»

  • Можливість швидкого подання заявки на тренінг із додаванням до групи

Реалізовано можливість автоматично записуватися у відкриту групу під час подання заявки на навчання з календаря для заходів. 

Для того, щоб учні могли подавати заявки на тренінг адміністратору системи, необхідно активувати вимикач “Дозволити швидку подачу заявки без її заповнення” в режимі редагування тренінгу на вкладках “Основне/Головне”. 

Після цього користувачі зможуть подавати заявки через календар, натиснувши на захід та кнопку “Записатися”. 

Слід враховувати, що кнопка запису зникає, коли кількість місць на тренінгу закінчується.