В останньому випуску Release Notes, ми представили повний список змін та удосконалень у функціоналі Moco. Сьогодні хотілося б більш детально зупинитися на нових можливостях у модулях “Дистанційне навчання”, “Оцінка персоналу” та “Графічний інтерфейс”.

Модуль «Дистанційне навчання»

  • Можливість вибору кольору плашки на картці тренінгу

Реалізовано можливість додавати колір плашки на картці тренінгу. Для цього потрібно в режимі редагування тренінгу у випадаючому списку “Вигляд заходу” вибрати “Інше” і в з’явившомуся блоці “Колір” вибрати бажаний колір елемента.

Модуль «Графічний інтерфейс»

  • Функціонал “Управління веб-сторінками”

Додано функціонал “Управління веб-сторінками” у модулі “Графічний інтерфейс”. При створенні нової веб-сторінки тепер є можливість вибрати і задати модуль системи, до якої вона буде відноситись. Це було зроблено для того, щоб при відображенні створеної сторінки для неї можна було побудувати бічне меню відповідного модуля.

Для створення нової сторінки необхідно на вкладці “Управління веб-сторінками” натисніть кнопку “Додати”. У вікні, що відкрилося:

  • заповнити поле “Заголовок”
  • при необхідності у випадаючому списку вибрати який з існуючих шаблонів використовувати
  • за допомогою перемикача “Зробити шаблоном” вказати чи потрібно використовувати сторінку, що створюється, як шаблон у майбутньому
  • у випадаючому списку вибрати модуль, за яким сторінка буде закріплена
  • натиснути на кнопку “Зберегти”

Потім у режимі редагування заповніть сторінку контентом і натисніть кнопку “Зберегти”. При необхідності можна перейти на сторінку попереднього перегляду, натиснувши кнопку “Показати”.

Модуль «Оцінка персоналу»

  • Закрито можливість будувати індивідуальні звіти за результатами оцінки до закінчення періоду оцінки

Було додано обмеження для побудови “Звіту за результатами оцінки компетенцій” до закінчення оцінки. Раніше користувачі з роллю “Керівник” та “Оцінюваний” мали змогу будувати звіт у процесі оцінювання і в такому разі відображалися оцінки лише тих респондентів, які встигли заповнити анкету. Через це звіт виходив неповним та неточним. Тепер для побудови звіту обов’язковою умовою є закінчення оцінювання користувача у вибраній анкеті.