В останньому випуску Release Notes, ми представили повний список змін та удосконалень у функціоналі Moco. Сьогодні хотілося б більш детально зупинитися на нових можливостях у модулях “Дистанційне навчання” та “Управління користувачами”.

Модуль «Дистанційне навчання»

  • Плагін формату курсу “Файл”
  • Роль користувача “Гість”

Реалізовано плагін, з допомогою якого можна створювати курс, який складається з одного елемента типу “Файл”. Для цього потрібно в режимі додавання або редагування курсу вибрати формат курсу “Файл”. А потім у режимі налаштувань курсу додати файл для відображення.

Після цього в режимі проходження курсу користувачам відображатиметься завантажений файл.

Створено нову роль для користувачів – “Гість”. Для авторизації під такою роллю необхідно на сторінці “Вхід у систему” натиснути кнопку “Увійти в систему як гість”. 

Слід враховувати, що ця роль має доступ лише до інфосторінки та можливість пошуку курсів. При спробі відкрити матеріал із результатів пошуку система вимагатиме авторизуватися.

Модуль «Управління користувачами»

  • Тип події “Запит на видачу одноразового пароля користувачем” у журналі активності користувачів

До звіту про активність користувачів додано новий тип події “Запит на видачу одноразового пароля користувачем”. Він виводить усі записи користувачів, які генерувалися на сторінці авторизації.