В останньому випуску Release Notes, ми представили повний список змін та удосконалень у функціоналі Moco. Сьогодні хотілося б більш детально зупинитися на нових можливостях у модулях “Дистанційне навчання” и “Оцінка персоналу”.

Модуль «Дистанційне навчання»

  • Плагін “Мультідешборд”
  • Відображення хлібних крихт

Для переходу до його налаштувань необхідно на сторінці “Адміністрування”, вкладці та в блоці  “Зовнішній вид” потрібно натиснути на пункт “Управління сторінками мультидешборду”. 

Додати новий дашборд можна, натиснувши на кнопку “Додати дашборд”, заповнивши потрібні поля на сторінці, що відкрилася, і клікнувши на кнопку “Зберегти”.

Відредагувати або видалити існуючий дашборд можна, натиснувши на відповідні кнопки.

Створено налаштування, що дозволяє вмикати або вимикати відображення хлібних крихт на сторінках модуля “Дистанційне навчання”. Для включення функціоналу необхідно на сторінці “Налаштування навігації” вибрати ролі користувачів, яким потрібно показати хлібні крихти, та натиснути на кнопку “Зберегти зміни”.

Модуль «Оцінка персоналу»

  • Загальний для всіх респондентів факт виконання цілі

Було внесено зміни для елемента анкети “Оцінка досягнення цілей”. Тепер фактичне значення виконання цілі та її оцінка у відсотках виводиться в одному примірнику для оцінюваного (тобто стали загальними для всіх респондентів). Відповідно, на закладці “Результат” внесені респондентами оцінки однакові.

А також були перейменовані наступні поля:

  • Ваша оцінка => Фактичне виконання, натуральна величина
  • Оцінка, % => Фактичне виконання, %
  • Зважена оцінка виконання цілі, % => Зважене фактичне виконання, %