В останньому випуску Release Notes, ми представили повний список змін та удосконалень у функціоналі Moco. Сьогодні хотілося б більш детально зупинитися на нових можливостях у модулі “Дистанційне навчання”.

Модуль «Дистанційне навчання»

  • Функціонал “Мої плани розвитку”
  • Функціонал “Усі плани розвитку”
  • Привілей на каталог курсу

Створено функціонал, що дозволяє співробітнику ознайомитись з його планами розвитку. 

Для переходу на сторінку “Мої плани розвитку” користувач повинен увійти до модуля “Дистанційне навчання” та у боковому меню вибрати пункт “Розвиток”. Навчальні плани виводяться у вигляді карток. Всі зображення в картках на цій сторінці виводяться повнокольоровими та беруться з полів налаштування “Збільшений аватар персонажа для рівня”.

Якщо користувач ще не просунувся далі першого рівня у навчальному плані, то для нього відображається аватар першого рівня. В інших випадках відображається аватар рівня у навчальному плані, на якому зараз знаходиться користувач.

Повністю пройдені навчальні плани відзначаються іконкою у вигляді зеленого кола з галочкою.

Реалізовано функціонал “Всі плани розвитку”. 

Співробітник може потрапити на сторінку з усіма планами через сторінку “Мої плани розвитку”. На сторінці “Всі плани розвитку” користувач може ознайомитись у режимі перегляду з будь-яким планом розвитку будь-якої цільової аудиторії. 

Слід враховувати, якщо картка представляє навчальний план, призначений співробітнику, тоді вона виводиться повнокольоровою аналогічно подібним карткам на сторінці “Мої плани розвитку”. А якщо картка представляє навчальний план, не призначений співробітнику, то вона виводиться чорно-білою.

Створено привілей доступу до вкладки “Каталог курсу”, що дозволяє відображати або приховувати сторінку. 

Щоб користувачі певних ролей мали доступ до вкладки, необхідно видати їм привілей “Каталог курсу” у модулі “Дистанційне навчання”.