В останньому випуску Release Notes, ми представили повний список змін та удосконалень у функціоналі Moco. Сьогодні хотілося б більш детально зупинитися на нових можливостях у модулях “Організаційна структура”, “Управління користувачами” та “Дистанційне навчання”.

Модуль «Організаційна структура»

  • Привілей “Доступ до даних про свій стаж”

Створено привілей, що дозволяє відображати для перегляду або приховувати стаж співробітника на посаді на вкладці “Моя особиста справа”.

Щоб користувачі певних ролей мали доступ до інформації про свій стаж, необхідно видати їм привілей “Доступ до даних про свій стаж” у модулі “Організаційна структура”. Щоб ця інформація була від них прихована — необхідно забрати даний привілей у ролі.

Модуль «Управління користувачами»

  • Привілей “Можливість змінювати свої контактні дані”

Оптимізовано привілей “Можливість змінювати свої контактні дані”. Тепер за її наявності користувач має можливість зберігати дані на вкладці “Контакти” сторінки “Мій обліковий запис”, клікнути на кнопку “Зберегти”. А за її відсутності кнопка прихована від користувача й у режимі перегляду облікового запису незаповнені поля не виводяться.

Модуль «Дистанційне навчання»

  • Плагін зворотного зв’язку по курсам

Реалізовано плагін зворотного зв’язку по курсам, що дозволяє студентам залишити оцінку за пройдений курс.

Адміністратор системи може створювати шкали та моделі оцінки курсів, на основі яких відбуватиметься оцінювання користувачами.

Налаштування шкал оцінювання здійснюється на сторінці “Адміністрування / Курси / Шкали оцінки курсів”, а налаштування моделей оцінювання — на сторінці “Адміністрування / Курси / Моделі оцінювання курсів”.

Користувачі, які пройшли курс, можуть залишити свій зворотний зв’язок на сторінці “Оцінка курсів”. Для цього необхідно клікнути на кнопку “Оцінити” і потім виставити оцінку в діалоговому вікні, що відкрилося.