В останньому випуску Release Notes, ми представили повний список змін та удосконалень у функціоналі Moco. Сьогодні хотілося б більш детально зупинитися на нових можливостях у модулях “Організаційна структура”, “Дистанційне навчання” та “Навчальний центр”.

Модуль «Дистанційне навчання»

  • Можливість приховування категорії курсів на сторінці “Каталог курсів/Моє навчання”

Реалізовано функціонал, що дозволяє приховувати категорії курсів на сторінці сайту “Каталог курсів/Моє навчання”.

Це зроблено для того, щоб у каталозі можна було створювати категорії та курси для відображення через окремі локальні плагіни і при цьому, щоб їх не було видно в основному каталозі.

Для приховання курсу необхідно на сторінці налаштувань плагіна “Каталог курсів” у блоці “Зовнішній вигляд загальний”, полі “Приховати категорії та курси” вказати id курсу, який необхідно приховати, та натиснути на кнопку “Зберегти зміни”. 

Ідентифікатор курсу можна дізнатися в адресному рядку браузера.

Модуль «Організаційна структура»

  • Привілей на створення теґів

Створено привілей, що дозволяє на сторінці “Особиста справа”, під час редагування особистої справи в полі Теги прописувати та створити новий тег. 

Щоб користувачі певних ролей мали доступ до створення тегів необхідно видати їм привілей “Створення нового тега” у модулі “Организационная структура”. Щоб ця можливість була у них виключена — необхідно забрати даний привілей у ролі.

Модуль «Навчальний центр»

  • Зарахування до групи без участі координатора

Додано можливість до зарахування співробітника до групи без погодження координатором. 

Для її включення потрібно в режимі створення/редагування тренінгу активувати перемикач “Увімкнути запис на тренінг без узгодження”. 

При увімкненому світчері співробітники зможуть подавати заявки на тренінг. І ці заявки автоматично узгоджуються, а дані користувача потрапляють до обраної ним групи тренінгу. 

Слід враховувати, що обов’язковою умовою автозарахування є наявність вільних місць у групі.