В останньому випуску Release Notes, ми представили повний список змін та удосконалень у функціоналі Моко. Сьогодні хотілося б детальніше зупинитися на нових можливостях у модулях “Дистанційне навчання” та “Оцінка персоналу”.

Модуль «Дистанційне навчання»

  • Фільтр “Звіт про проходження елементів курсу”
  • Колонка “Дата та час проходження опитування” у “Звіті з відповідей опитування”

Для “Звіту про проходження елементів курсу” додано нові фільтри множинного вибору “Підрозділи”, “Посади”, “Співробітники”. Фільтр “Підрозділи” дозволяє переглядати структуру підрозділів у вигляді дерева. Фільтр “Посади” дозволяє перегляд посад у вигляді списку чек-боксів. А фільтр “Співробітники” виводить ПІБ та позицію щодо кожної людини.

До “Звіту з відповідей опитування” додано колонку “Дата та час проходження опитування”. Її відображення можна налаштувати на сторінці “Адміністрування/Плагіни/Звіти/Звіт за відповідями опитування”, вибравши у випадаючому списку “Колонка” значення “Дата та час проходження опитування”.

Модуль “Оцінка персоналу”

  • Налаштування шаблону анкети для використання довідника шаблонів цілей

Тепер респондент може вибрати шаблонну мету з довідника та додати її до елементів “Постановка цілей” та “Оцінка досягнення цілей” у формі оцінюваного.

Також при відкритті респондентом з правом редагування на поточному етапі для елемента анкети “Постановка цілей” у ньому автоматично додаються цілі за шаблонами цілей з позначкою “Автоматично додана мета”.

Важливо, що респондент може вносити обмежені зміни у мету, створену з урахуванням шаблону мети в анкеті оцінюваного.

Респондент може зафіксувати вагу цілі в елементах “Постановка цілей” та “Оцінка досягнення” під час редагування цілей у цих елементах для того, щоб вони не перераховувалися автоматично для досягнення необхідної сумарної ваги на рівні елемента.

При зміні респондентом значення “Сумарна вага цілей, %” в елементах “Постановка цілей” та “Оцінка досягнення цілей” в анкеті оцінюваного та за умови включення в таких елементах прапора Автоматично підтримувати суму сумарних ваг цілей цього та інших елементів у цьому блоці з таким самим прапором на рівні 100% система автоматично коригує значення наступного порядку в блоці відповідного елемента.

Також важливо, що фактичне виконання цілей у натуральних величинах переноситься з довідника цілей до анкет оцінюваних.