В останньому випуску Release Notes, ми представили повний список змін та удосконалень у функціоналі Моко. Сьогодні хотілося б детальніше зупинитися на нових можливостях у модулях “Оцінка персоналу” та “Управління користувачами”.

Модуль “Оцінка персоналу”

  • Новий спосіб масового призначення оцінюваних в анкету

Тепер адміністратор може масово призначити оцінюваних в анкету, вказавши цілі з якими тегами (рівнями) та у яких періодах їм доступні у довіднику цілей.

Для того щоб призначити оцінюваним способом, необхідно:

  • перейти на вкладку “Оцінювані”
  • у панелі “Призначення на позиції” натиснути на кнопку “З довідника цілей”
  • у діалоговому вікні у полі “Теги шаблонів цілей” вибрати потрібні теги, у полі “Період дії шаблонів цілі” вказати період і натиснути на кнопку “Призначити”

Слід враховувати, що при запуску призначень система використовує задані теги та період, щоб відібрати всі відповідні шаблони цілей. Потім визначаються задані їм правила призначень посади і підрозділи. І через них визначаються оцінювані, які призначаються індивідуально на анкету.

Модуль «Управління користувачами»

  • Авторизація за допомогою OAuth2
  • Поле “IP-адреса” у “Звіті про активність користувачів”

Реалізовано спосіб авторизації на порталі за допомогою OAuth2. Для його активації адміністратору системи необхідно перейти в модуль “Адміністрування”, блок “Логи, конфіги”, розділ “Сервіси OAuth2” та натиснути кнопку “Додати нову службу”.

Натискання кнопки “Додати нову службу” дозволяє додати власну службу, а натискання кнопки “Додати нову службу ${service}” (де ${service} — це Google, Microsoft, Facebook, IdGov”) надає можливість авторизації через вибраний сервіс.

Під час додавання/редагування служби потрібно заповнити всі обов’язкові поля та натиснути кнопку “Зберегти”.

У “Звіті про активність користувачів” додано фільтр “IP-адреса” ініціатора, а також стовпець звіту з аналогічною назвою.

Тепер за необхідністю можна відфільтрувати активності користувачів за їх IP-адресами.