В останньому випуску Release Notes, ми представили повний список змін та удосконалень у функціоналі Моко. Сьогодні хотілося б детальніше зупинитися на нових можливостях у модулях “Оцінка персоналу” та “Навчальний центр”.

Модуль “Оцінка персоналу”

  • Функціонал “Відсікаюча ціль” у довіднику
  • Елемент анкети “Призначення респондентів”

Створено елемент анкети “Призначення респондентів”. Призначення даного елемента дати можливість респондентам із заданими ролями призначити респондентів з іншими заданими ролями в анкеті оцінюваного.
Налаштувати обмеження на додавання за ролями респондентів можна на сторінці “Основне/Склад” у режимі налаштування анкети.
Для додавання респондента користувач, який заповнює анкети, повинен мати право на запис в елементі “Призначення респондентів” на етапі процесу оцінки. В пункті Призначення респондентів можна вибрати одну з ролей респондентів, на яку йому можна призначати інших респондентів. Також він може деактивувати будь-якого із призначених респондентів у рамках ролей, для яких він може виконувати призначення.

Також користувачам певної ролі можна надавати можливість створювати, редагувати та видаляти підрозділи у довіднику. Для цього потрібно на вкладці Привілеї у блоці Організаційна структура видати привілей Управління підрозділами. За наявності даного привілею у користувачів зазначеної ролі на сторінці Організація / Підрозділи відображається кнопка Додати та є можливість додавання підрозділів до довідника. За відсутності такого привілею цей функціонал їм не доступний.

Модуль «Навчальний центр»

  • Виведення дати початку та завершення групи в “Управлінні заявками”

Тепер на сторінці “Управління заявками” у заході, в якому є нові заявки на участь, реалізовано відображення дати проведення групи.