В останньому випуску Release Notes, ми представили повний список змін та удосконалень у функціоналі Моко. Сьогодні хотілося б детальніше зупинитися на нових можливостях у модулях “Навчальний центр” та “Оцінка персоналу”.

Модуль «Навчальний центр»

  • Підказка про тип файлу під час завантаження зображення тренінгу

На сторінці редагування тренінгу в діалоговому вікні додавання\редагування логотипу додано підказку про підтримуваний формат файлу, що завантажується.

Модуль “Оцінка персоналу”

  • Довідник видів цілей
  • Нова колонка у “Звіті за результатами за елементи анкети”

Створено новий довідник “Види цілей”. З його допомогою під час заповнення анкети Респондент може самостійно змінювати варіанти під час заповнення поля “Види цілей”. У список, що випадає, підтягуватимуться дані з довідника.

Для створення виду цілей потрібно перейти на сторінку “Довідники/Види цілей”, натиснути на кнопку “Додати”, у діалоговому вікні заповнити поля та натиснути на кнопку “Створити”.

Після цього в режимі заповнення анкети при додаванні мети для Оцінюваного Респондент може вибрати тип мети з видів з довідника, що підтягнулися.

До “Звіту за результатами за елементи анкети” додано колонку “Мінімальне значення (MIN) у натуральних величинах”. Додати її до звіту можна, натиснувши кнопку “Колонки” та активувавши перемикач у рядку з її назвою.